Порошенко прийде на дебати 14 і 19 квітня

Порошенко прийде на дебати 14 і 19 квітня

12:03,
9 Квітня 2019
2068

Порошенко прийде на дебати 14 і 19 квітня

12:03,
9 Квітня 2019
2068
Порошенко прийде на дебати 14 і 19 квітня
Порошенко прийде на дебати 14 і 19 квітня
Кандидат на пост президента України, чинний президент Петро Порошенко сказав, що візьме участь у дебатах 14 і 19 квітня, бо не може 45-мільйонна країна купувати кота в мішку, голосувати за віртуальну людину, яку вона бачить лише по телебаченню і з фільмів.

Про це Петро Порошенко сказав під час політичного ток-шоу «Свобода слова» на ICTV 8 квітня, відповідаючи на запитання , шеф-редакторки інтернет-видання «Детектор медіа» Наталії Лигачової.

«Я точно буду на дебатах 14 і 19 квітня, зроблю все можливе, що від мене залежить, для того, щоб у вас було ключове право демократії – голосувати після того, як отримаєте повну інформацію», – сказав Петро Порошенко.

Він зазначив, що йому  не цікаве спілкування щодо дебатів по формі.

«Я вважаю, що дебати – це ключовий елемент демократії. Не може 45-мільйонна країна купувати кота в мішку, голосувати за віртуальну людину, яку вона бачить лише по телебаченню і з фільмів. Ви маєте право поставити запитання і на них отримати відповідь. Ви маєте право почути, які позиції цього кандидата по ключових аспектах існування держави: безпека, зовнішня політика, права і свободи громадян, економіка, боротьба з корупцією, олігархами, це ваше право. І коли цинічно кажуть: "Ні-ні, я на дебати не піду", та як, а закон? "Ні-ні, я піду на дебати не в студію, а на стадіон…"», – сказав пан Порошенко.

Він вважає, що стадіон не є найкраще місце для проведення дебатів.

«Чому? Бо це не шоу, не спектакль, не вистава і не спортивні змагання. Бо програє, якщо країна купить кота в мішку, не той, хто зайняв друге місце, а програє велика нація. Бо вона позбавляється майбутнього. Ми маємо право вимагати, що дебати мають бути. Саме тому я відреагував на це – стадіон, так стадіон. Уже будь-де, насмілься, вийди і покажи, щоб країна мала можливість свідомо обирати лідера на наступні 5 років», – закликав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що 19 квітня згідно з законом у студії Суспільного телебачення мають відбутися офіційні дебати.

«Я вважаю, що година чи дві – це замало. Будуть дивитися 45 млн. громадян як всередині країни, так і за її межами. Чого ховатися? Я не звик на стадіонах виступати. Якщо хтось хоче перетворити дебати в шоу, так шоумен знаходиться у більш привілейованому становищі. Я відповідально ставлюся до кожного громадянина, його права знати, за що він голосує, свідоме голосування громадянина є запорука нашого фантастичного майбутнього»,  –  додав Петро Порошенко.

Як писав «Детектор медіа», 7 квітня кандидат у президенти та чинний президент України Петро Порошенко закликав іншого кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня.

Пізніше Володимир Зеленський заявив, що прийде на дебати на НСК «Олімпійський» 19 квітня.

8 квітня голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня, як пропонував інший кандидат у президенти Володимир Зеленський. У цей день штаб Зеленського і Суспільне не домовилися про дебати у студії, представники кандидата у президенти сказали, що хочуть,аби дебати відбулися на НСК «Олімпійський». 

Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського хоче дебати у межах стадіону «Олімпійський», а не в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України і готова оплатити половину вартості. Іншу частину, на її думку, мав би оплатити штаб кандидата у президенти Петра Порошенка.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду