Команда Зеленського готова оплатити 50 % вартості дебатів на НСК «Олімпійський»

Команда Зеленського готова оплатити 50 % вартості дебатів на НСК «Олімпійський»

21:14,
8 Квітня 2019
3719

Команда Зеленського готова оплатити 50 % вартості дебатів на НСК «Олімпійський»

21:14,
8 Квітня 2019
3719
Команда Зеленського готова оплатити 50 % вартості дебатів на НСК «Олімпійський»
Команда Зеленського готова оплатити 50 % вартості дебатів на НСК «Олімпійський»
Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського хоче дебати у межах стадіону «Олімпійський», а не в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України і готова оплатити половину вартості. Іншу частину, на її думку, мав би оплатити штаб кандидата у президенти Петра Порошенка.

Про це сайту «Детектор медіа» сказав радник команди кандидата на пост президента Володомира Зеленського Олександр Харебін.

«Ми  розуміємо, що в Україні війна, тому не хочемо, щоб державний бюджет сплачував дебати, на стадіоні точно вийде дорожче, ніж у студії, тож ми готові сплатити свою частку з виборчого фонду», – сказав він.

За словами пана Харебіна, представники команди Володимира Зеленського готові до зустрічі зі штабом Петра Порошенка, щоб обговорити формат дебатів,  оплату з виборчих фондів, питання державної охорони, оренди стадіону, сцени, залучення підрядників та інші організаційні питання. Каже, що домовлятися про таку зустріч будуть завтра після брифінгу Центральної виборчої комісії, де мають оголосити бачення формату і суму, яку виділятимуть із державного бюджету на дебати.

Він зазначив, що голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив про імовірну вартість дебатів на стадіоні у розмірі майже 6 млн грн.

«У нас є власні розрахунки цього шоу. Дебати – це шоу, тому ми наполягали, щоб дебати були не за державні кошти», – сказав Олександр Харебін.

Він зазначив, що ключове питання – це формат дебатів, і це питання штаби обох кандидатів мають обговорити після того, як ЦВК оголосить своє бачення.  

«Має бути єдине рішення штабів», – додав радник команди Володимира Зеленського.

Він також сказав, що у штабі Володимира Зеленського хочуть почути всі пропозиції. Вони не проти, щоб Суспільний мовник виступив одним із організаторів дебатів, надав свого модератора, ким, за словами Зураба Аласанії, має стати ведучий ток-шоу «Зворотний відлік» Павло Казарін. Та у штабі Володимира Зеленського мають запитання, «якщо стадіон, так стадіон», то чи ПАТ «НСТУ» встигне провести всі тендерні процедури, щоб орендувати світло, техніку, сцену та інше.  

Як писав «Детектор медіа», 7 квітня кандидат у президенти та чинний президент України Петро Порошенко закликав іншого кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня.

Пізніше Володимир Зеленський заявив, що прийде на дебати на НСК «Олімпійський» 19 квітня.

8 квітня голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня, як пропонував інший кандидат у президенти Володимир Зеленський. У цей день штаб Зеленського і Суспільне не домовилися про дебати у студії, представники кандидата у президенти сказали, що хочуть,аби дебати відбулися на НСК «Олімпійський». 

Фото: фейсбук-сторінка Володимира Зеленського

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду