Маска Bob Basset продається на eBay заради hromadske.tv

Аукціон триває з 31 січня до 10 лютого. Стартова ціна – $1, але станом на 6 лютого ставки досягли відмітки в $115.

«Маска символізує міліцейський кийок, що розпластався по обличчю від удару. Тим самим позбавивши людину можливості бачити та говорити. Ця маска була придумана, і зроблена після інциденту побиття мирних демонстрантів, та журналістів у місті Києві. Завдяки тим Журналістам, я зміг побачити всю картину цілком , і зробити свої власні висновки про події у нашій країні. Тепер відчуваю себе зобов'язаним тим людям. Нажаль, островів дійсно незалежної журналістки в Україні майже не залишилося. Hromadske.tv один з останніх форпостів. Тому всі гроші від продажу цієї маски я передам ім», – зазначає, вочевидь, засновник бренду Bob Basset Сергій Петров.

Ця маска, створена після сутичок правоохоронців і мітингувальників Євромайдану була представлена ​​на сайті відомого fashion-видання Dazed and Confused Magazine.

Під брендом Bob Basset створюються арт-об'єкти зі шкіри та інших матеріалів, зокрема маски у стилі стімпанк і сумки незвичайних форм. Майстерня відома співпрацею з французьким домом моди Givenchy, для показу якого Bob Basset готували колекцію масок. Детальніше про майстерню можна прочитати в інтерв'ю з Сергієм Петровим.

Джерело: Bob Basset

comments powered by Disqus