hromadske.tv збирає гроші на «Спільнокошті»

15:12,
1 Січня 2014
1436

hromadske.tv збирає гроші на «Спільнокошті»

15:12,
1 Січня 2014
1436
hromadske.tv збирає гроші на «Спільнокошті»
Онлайн-телебачення hromadske.tv запустило кампанію зі збору пожертв на платформі «Спільнокошт».

Як зазначено на сайті Big Idea, платформа «Спільнокошт» пропонує учасникам втілити власні проекти з матеріальною підтримкою громадськості. До участі не допускаються комерційні проекти. Детально про механізм можна дізнатися з інтерв'ю з координатором проектів Вітою Базан.

Метою Громадського є зібрати 1 млн грн за 100 днів. Побачити прогрес, перелік винагород для доброчинців, а також допомогти проект можна тут.

Нагадаємо, онлайн-проект «Громадське радіо» також скористався «Спільнокоштом» і отримав таким чином 60 тис. грн пожертв.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
hromadske.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду