«Громадське радіо» збирає кошти на цілодобове мовлення

«Перед "Громадським радіо" – нова мета. Ми хочемо стати "цілодобовим" радіо, що мовитиме щодня та 24 години на добу, у власному прямому ефірі на власному сайті. До цієї мети ми будемо іти невеликими кроками та з вашою підтримкою. І перший крок – це нова кампанія на "Спільнокошті"», – звертається команда Громадського до своєї аудиторії.

Краудфандингова кампанія триватиме 60 днів. За цей час проектові необхідно зібрати не менше 100 тис. грн, інакше, за умовами «Спільнокошту» він не отримає фінансування, а зібрану частину грошей буде повернено доброчинцям. За кілька годин після запуску кампанії зібрано понад 1 тис. грн.

За словами команди Громадського, гроші будуть використані на доопрацювання сайту, створення належного звукового оформлення ефірів, оплату роботу журналістам і звукорежисерам.

Нагадаємо, восени 2013 «Громадське радіо» вже проводило кампанію через платформу «Спільнокошт». Кампанія була успішна, і проект отримав фінансування: метою було 60 тис. грн, а зібрано – 81,5 тис. грн. Гроші було використано на ремонт і обладнання двох студій, а також річної оплати оренди за одну з них.

«Громадське радіо» існує вже майже рік. Спочатку воно мовило у форматі подкастів, пізніше стало виходити у прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс», тепер – на першому каналі «Українського радіо» щодня з 21:10 до 23:00. 

За час існування команда ГР представила ряд програм: «Чесні вибори», «Голоса Крыма» Ірини Сєдової, «Летючка» Кирила Лукеренка, «Територія» Ірини Соломко, «Стартап UA» Ілони Довгань, «Чайник» Юрія Макарова та Олександра Михельсона, «Кабінет» Сергія Андрушка, «Антена» Ірини Славінської, «Я/вище» Тараса Прокопишина, «Філософський барабан» та «Механіка революцій» Олега Шинкаренка. За інформацією редакції ГР, на сьогодні подкасти мають понад понад 750 тис. прослуховувань.

«Ми досягнули набагато більше, ніж могли собі уявити рік тому. Зокрема і тому, що нам допомагали буквально усім світом – на "Спільнокошті" та під час глобальної кампанії на сайті Indiegogo.com, а також надавали підтримку міжнародні фонди, українські компанії та звичайні громадяни. Ваша участь дозволить "Громадському радіо" і надалі залишатися незалежним, а слухачам з усієї України та цілого світу – чути свіжі новини, обґрунтовану аналітику та голоси очевидців», – зазначено на сторінці проекту на «Спільнокошті».

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus