«Гром TV» розпочинає співпрацю з каналом «112 Україна»

16:51,
5 Грудня 2013
1936

«Гром TV» розпочинає співпрацю з каналом «112 Україна»

16:51,
5 Грудня 2013
1936
«Гром TV» розпочинає співпрацю з каналом «112 Україна»
Інтернет-телебачення «Гром TV» отримало годину для розміщення своїх програм на телеканалі «112 Україна». Про це повідомляє прес-служба онлайн-телебачення.

Як повідомляє «Гром TV», пропозиція щодо співпраці надійшла від генерального директора каналу «112 Україна» Андрія Подщипкова.

«Представники інтернет-проекту «Гром TV» брали участь в обговоренні моделі громадського телебачення в прямому ефірі «112 Україна». В момент трансляції до студії завітав генеральний директор телеканалу Андрій Подщипков. З'ясувалось, що він давно відстежує скандальні розслідування Гром ТВ. Він також, як і усі менеджери нацканалів, отримав листа з пропозицією надати час для трансляції «Гром TV» і запропонував команді тнтернет-ТВ співпрацю», – йдеться у повідомленні інтернет-ТВ.

Інтернет-телебачення відтепер матиме змогу годину на тиждень транслювати свої програми і залучати громадян до їх обговорення. Мова йде про розслідування, політичні сюжети і сюжети про істориків та винахідників.

Інтернет-телебаченням «Гром TV» керує колектив журналістів, який працює з квітня 2013. На даний момент інтернет-ТВ вже спіпрацює з телеканалами ZIK"та «Чорноморка».

Джерело: Гром TV

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ГромTV
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду