Нацрада проліцензувала «Кременчуцьке громадське телебачення»

Нацрада проліцензувала «Кременчуцьке громадське телебачення»

17:37,
18 Лютого 2016
4966

Нацрада проліцензувала «Кременчуцьке громадське телебачення»

17:37,
18 Лютого 2016
4966
Нацрада проліцензувала «Кременчуцьке громадське телебачення»
Нацрада проліцензувала «Кременчуцьке громадське телебачення»
18 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу ліцензії на кабельне мовлення громадській організації «Кременчуцьке громадське телебачення» з міста Кременчук Полтавської області.

Телеканал планує мовити цілодобово в мережах провайдерів ТОВ «Сетілайт» і ТОВ «Телекомпанія “Чумгак”» міста Кременчук під логотипом «Громадське телебачення». Як повідомив керівник «Кременчуцького громадського ТБ» Кирил Жуков, його організація має угоду з київським ГО «Громадське телебачення» про спільне виробництво і використання логотипу «Громадське ТБ».

«Кременчуцьке громадське телебачення» буде першою телерадіоорганізацією, що отримає ліцензію з логотипом «Громадське ТБ».

На запитання члена Нацради Олега Черниша, чи планує «Кременчуцьке громадське ТБ» мовити в найбільшій кабельній мережі Кременчука «Візит», Кирил Жуков відповів, що відповідні переговори завершилися безрезультатно, оскільки «Візит» має свій кабельний телеканал і не зацікавленій в появі місцевого конкурента в мережі.

Програмна концепція телеканалу передбачає 23 години на добу національного продукту, у тому числі 3 години 36 хвилин на добу програм власного виробництва. Формат каналу – інформаційний, суспільно-політичний з фільмопоказом. В ефірі планується 16 годин на добу інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм (розподіл для 65% ефіру).

Також до ліцензії Нацрада впише додаткові умови, як і для «Громадського радіо», пов’язані з особливостями виконання закону про прозорість медіа власності: при вступі нових членів до ГО, у випадку зміни статуту, зміни складу правління – інформувати про це Національну раду в 10-денний термін.

Оскільки громадська організація не може надати інформацію про кінцевого бенефіціара, вона надала Нацраді перелік усіх своїх членів: Дмитро Бабець, Олег Булашев, Євгенія Гамза, В’ячеслав Герасименко, Лариса Гориславець, Тарас Деркач, Володимир Ейсмонт, Кирил Жуков, Роман Кацай, Ірина Кожарська, Василь Криворучко, Денис Кудінов, Олена Ліпошко, Євген Льопа, Олександр Максименко, Наталія Мігунова, Олег Мірошниченко, Наталя Неборак, Олена Орлова, Ольга Очеретяна, Любов Рябошапка, Сергій Сапко, Дар’я Слабко, Олександр Соколюк, Микола Фельдман, Антон Фігуровський.

Нагадаємо, що 26 жовтня Нацрада зареєструвала ГО «Кременчуцьке громадське телебачення» як суб’єкт інформаційної діяльності – телерадіоорганізацію.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду