Місцеві редакції «Громадського ТБ» запустили дебати і спецпроекти до виборів

Місцеві редакції «Громадського ТБ» запустили дебати і спецпроекти до виборів

18:55,
20 Жовтня 2015
2039

Місцеві редакції «Громадського ТБ» запустили дебати і спецпроекти до виборів

18:55,
20 Жовтня 2015
2039
Місцеві редакції «Громадського ТБ» запустили дебати і спецпроекти до виборів
Місцеві редакції «Громадського ТБ» запустили дебати і спецпроекти до виборів
Редакції мережевого проекту «Громадського телебачення» Hromadske.Network з Кременчука, Полтави, Запоріжжя, Львова, Броварів, Дніпропетровська, Черкас, Дніпропетровська та інших міст готують спеціальні проекти про кандидатів на місцевих виборах, у тому числі в жанрі дебатів. Про це йдеться на сайтах редакцій.

Зокрема колектив «Громадського ТБ. Кременчук» запустив спецпроект «Громадське. Дебати» кандидатів в обласну раду Полтави, міської ради Кременчука та на посаду міського голови Кременчука. Ефіри виходять з 5 жовтня, заплановано випуски до 23 жовтня. У кожній програмі беруть участь два чи три депутати.

У дебатах уже взяли участь представники партій «Відродження», «Сила людей», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Європейська партія України», «Свобода», «Патріот», «Відродження», УКРОП, «Солідарність», «Батьківщина», «Партія простих людей», «Рідне місто» та інших.

14 жовтня на «Громадському ТБ. Полтава» стартував новий проект під назвою «Хочу до влади».У рамках проекту журналісти у прямому ефірі спілкуються з кандидатами на посаду міського голови. Інформацію про претендентів йому надають зокрема й журналісти інших місцевих незалежних ЗМІ. Форматом передбачено участь в одній програмі одразу двох кандидатів, тож глядачі мають можливість спостерігати дебати в режимі реального часу.Уже вийшло п’ять випусків програми.

Також дебати влаштувало «Громадське ТБ. Запоріжжя». З 19 до 23 жовтня, напередодні виборів на посаду міського голови, редакція щодня проводитиме дебати за схемою «Лінкольн-Дуглас»: один на один у студії онлайн. У першому випуску дебатували кандидати на посаду міського голови Олександр Сін та Микола Фролов.

«Громадське ТБ. Львів» забезпечило трансляцію публічних дебатів між кандидатами на посаду міського голови Львова, які відбулися 19 жовтня, а також готувало сюжети про публічні дебати у райцентрах Львівської області протягом останніх двох тижнів. Дебати на пост мера Львова модерувала телеведуча Тетяна Даниленко. Організаторами дебатів є Комітет виборців України та Західноукраїнський ресурсний центр.

Редакції «Громадського ТБ. Львів» «Громадського ТБ. Одеса» та «Громадського ТБ. Запоріжжя» провели опитування глядачів, чи є зрозумілою для них виборча система, за якою обиратимуть місцеву владу.

12, 14 та 16 жовтня у прямому ефірі «Громадського ТБ. Бровари» вібдулися дебати шести кандидатів на посаду міського голови у форматі «один на один».

«Гросмадське ТБ. Дніпро» готує цикл сюжетів про місцеві вибори, зокрема проект «Співбесіда для міського голови». Редакція провела опитування, як під час прийому на роботу, найбільш рейтингових, на свій погляд, кандидатів. Журналісти поставили чотири запитання Борису Філатову, Максиму Курячому, Загіду Краснову та Олександру Вілкулу: чому ви хочете стати міським головою, чому саме ви маєте стати міським головою, запитали про їхні сильні та слабкі сторони.

В ефірі «Громадського ТБ. Черкаси» в рамках спецпроекту «Вибори-2015» вийшли дві програми«Досьє на кандидатів», у якій журналісти розповідали про 16 претендентів на пост міського голови. Також редакція підготувала два матеріали за участі експертів «Що потрібно знати виборцям?» (про новий виборчий закон) та «Як обирати кандидата?» (за якими критеріями, як перевірити себе у списку виборців).

Спецпроект «Вибори-2015» готує й «Громадське ТБ. Волинь», у якому інформує про перебіг кампанії переважно у форматі текстових новин. Також темі виборів було присвячено три випуски програми «Під градом змін», у якій щотижня розповідають про основні новини Волині, відбуваються трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області.

«Громадське ТБ. Приазов’я» підготувало декілька роз’яснювальних сюжетів про проблеми та особливості виборів 25 жовтня, а також серію відео з пікету 19 жовтня типографії видання «Приазовский рабочий» у Маріуполі, де друкували бюлетені. Активісти та представники деяких партій заявили, що друкарня виготовить більше бюлетенів і буде використовувати їх для фальсифікацій на користь «Опозиційного блоку».

Нагадаємо, суспільний мовник «UA:Перший» напередодні другого туру виборів міських голівпроведе «Національні дебати» в Харкові, Одесі, Львові та Києві.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду