«Громадська хвиля» повертається на «Українське радіо»

Про це домовилися співзасновник «Громадського радіо», голова правління Андрій Куликов із генеральним продюсером «Українського радіо» Дмитром Хоркіним, йдеться на сайті «Громадського радіо».

Упродовж 2014-2016 років «Громадська хвиля» також щовечора звучала майже дві години на хвилях УР-1.

«Для нас це — важливо, бо цей крок символізує обопільний настрій на співпрацю "Громадського радіо" та Суспільного. У нас був гарний досвід спільної роботи раніше, сподіваємось що тепер, коли ми набули більшого досвіду, а в НСТУ ідуть активні процеси перебудови, “Громадська хвиля” на УР-1 буде навіть цікавішою і кориснішою слухачам. Там буде огляд найважливіших подій за день, прийматимуться дзвінки слухачів та багато іншого», – сказав Андрій Куликов.

Для Громадського радіо – це означає залучення більшої аудиторії, близько 50 тисяч слухачів за вечір по всіх великих українських містах, в тому числі, на частоті 105 FM у Києві.

Повна карта покриття УР-1 в FM-діапазонах. 

Нагадаємо, у день свого признечення  на посаду генерального продюсера «Українського радіо» Дмитро Хоркін сказав сайту «Суспільне мовлення», що з нового сезону у вечірньому слоті о 21:10 «Громадське радіо» погодилося повернутися з прямоефірною «Громадською хвилею». На запитання, чому повернення відклали аж до осені, генпродюсер пояснив:  «Ми маємо готуватися до запуску. Мені треба вирішити багато організаційних питань, зокрема про оптимізацію. На Українському радіо є багато керівників. Лише на радіо «Культура» на 66 співробітників є 25 керівників». 

Раніше, з лютого 2014 року, «Громадська хвиля» виходила на УР-1. Це були здебільшого двохгодинні інтерв’ю з різними експертами. З 1 квітня 2016 року «Громадська хвиля» призупинила мовлення на частоті УР-1, у зв'язку із закінченням договіру. Програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» разом із колегами з Першого каналу «Українського радіо». 

6 квітня «Громадське радіо» звернулося до НТКУ із ініціативою сприяти поверненню програми «Громадська хвиля» в ефір Першого каналу Українського радіо.

23 червня голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов підписавмеморандум щодо повернення вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» до ефіру «Українського радіо».

З 11 липня 2016 року «Громадська хвиля» повернулася на частоти «Українського радіо» і в оновленому форматі підбивала підсумки дня щовечора у прямому ефірі з 22:10 до 22:59. Це фактично дайджест новин. 

comments powered by Disqus