Вадим Денисенко заперечив, що стане новим керівником НТКУ

Вадим Денисенко заперечив, що стане новим керівником НТКУ

10:57,
3 Листопада 2016
2384

Вадим Денисенко заперечив, що стане новим керівником НТКУ

10:57,
3 Листопада 2016
2384
Вадим Денисенко заперечив, що стане новим керівником НТКУ
Вадим Денисенко заперечив, що стане новим керівником НТКУ
Журналіст, бізнесмен, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко заявив, що з ним ніхто не вів переговори про можливість стати новим керівником НТКУ, а якщо б запропонували, він відмовився б.

Про це Вадим Денисенко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні кілька людей питало мене, чи правда те, що я стану новим керівником НТКУ. Офіційно заявляю – це неправда. Ніхто зі мною ніяких переговорів не вів і нічого не пропонував. А якби запропонували, то я б відмовився», – зазначив він.

На його думку,  єдиний критерій ефективності керівника каналу має бути рейтинг каналу.

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він не згоден з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму. За його словами, відповідно до Закону про Суспільне має бути 0,2% від держбюджету, це приблизно 1,2 млрд грн. Із них держава відбирає 450 млн грн на «Євробачення-2017» , 250 млн грн йде назад в бюджет у вигляді платні за трансляцію, 149 млн грн податками, і 46 млн грн  комунальними платежами забирає місто. Ще 112 млн грн апріорі йдуть на міжнародну діяльність (олімпіади, чемпіонати світу тощо). В залишку – 193 млн грн.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», 2 листопада 2016 року Кабінет Міністрів також погодив звільнення генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії. Народний депутат Мустафа Найєм запропонував прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, щоб кандидата на пост генерального директора НТКУ погодити з Наглядовою радою НСТУ. Тоді не буде порушена сітка мовлення.

13 жовтня 2016 року на офіційному сайті Держкомтелерадіо оприлюднено проект Статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ).

Нагадаємо, коаліція «За суспільне мовлення» 1 листопада у відкритому зверненні висунула вимогу припинити саботаж реформи суспільного мовлення в Україні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду