Зареєстровано випуск акцій ПАТ «НСТУ»

Відповідне повідомлення опубліковано на офіційному сайті Комісії

На сайті «UA: Суспільне мовлення» зазначають, що реєстрація випуску акцій – це завершальний етап створення Суспільного мовника України як акціонерного товариства, що необхідний для подальшої розбудови прозорої системи корпоративного управління телерадіокомпанії.

Член правління НСТУ відповідальна за юридичний та міжнародний напрям діяльності, Інна Гребенюк коментує цю новину: «Для реєстрації випуску акцій юристам Суспільного необхідно було провести величезну підготовчу роботу, окрім того потрібен був висновок незалежного фінансового аудитора. Наглядова рада за підтримки Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (Sida) залучила до проведення аудиту одну з найбільших міжнародних аудиторських компаній – Ernst&Young. Цього року було проведено перший фінансовий аудит Суспільного мовника. І зараз держава Україна отримала належним чином оформлені акції, створеного публічного акціонерного товариства, першого в історії країни Суспільного мовника».

Відповідно до законів України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та «Про приватизацію державного і комунального майна» акції ПАТ «НСТУ» належать державі та не можуть бути продані, передані або іншим чином відчуженні на користь інших осіб.

23 січня 2017 року було підписано наказ про випуск акції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія».

Держкомтелерадіо з 19 січня 2017 року виконує функції акціонера і розпорядника бюджетних коштів  ПАТ «НСТУ».  Статутний капітал складає 2 млрд 544 млн 273 тис. грн. Номінальна вартість акції – 1 тис. грн.

comments powered by Disqus