Програма «Доброго ранку, країно!» призупинила вихід на «UA: Першому» (ДОПОВНЕНО)

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці програми.

«На календарі 30 грудня, неділя, сьогодні наш крайній ефір в цьому році, але це не привід сумувати, адже ми повернемось до Вас після свят з новими силами і цікавими новинами», – зазначили в анонсі до останньої в році рограми.  

Із 31 грудня суспільний канал наповняє ранковий час у проміжку з 6:30 до 9:30, коли мала виходити програма «Доброго ранку, країно!»,  власним контентом. В ефір виходять перше українське лялькове шоу «Додолики», мультфільми, програми «Хто в домі хазяїн?», «Лайфхак українською», з 8 січня  повернуться в ранковий ефір новини. На сайті «UA: Першого» у телепрограмі не має «Доброго ранку, країно!» до 13 січня включно.

Директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко сказала сайту «Детектор медіа», що програма «Доброго ранку, країно!» повернеться на «UA: Перший» з 14 січня.

«На каналі святкове спецпланування з 31 грудня по 13 січня, що не передбачає вихід регулярних програм. Ми повідомили про це Еру офіційним листом. Після 13 січня всі регулярні програми повернуться в ефір», – зазначила вона.

За її словами, під час спецпланування до пам’ятних чи визначних дат НСТУ завжди повідомляє офіційним листом про зміну в регулярному плануванні.

Нагадаємо, власником ТОВ «Ера-Медіа» є народний депутат України Андрій Деркач. НСТУ в червні 2018 року розірвала угоду з «Ерою», яка упродовж року виробляє програму «Доброго ранку, Країно!», що виходить в ефірі «UA: Першого» із 6:30 по 9:30. ТОВ «Ера-Медіа» відтягує припинення виходу в ефір програми, подаючи у суд позови, при тому порушуючи стандарти журналістики. За літо 2018 року ТОВ «Ера-Медіа» розпочало 5 судових спорів (2 у місцевих районних судах м. Києва, Святошинському та Деснянському, та 3 у Господарському суді), аби змусити НСТУ продовжувати трансляцію телепрограми «Доброго ранку, Країно!». Більшість із спорів НСТУ виграла,  але зважаючи на те, що їх кілька, програма продовжує виходити попри розірвану угоду між НСТУ та «Ерою».

comments powered by Disqus