Наглядова рада НСТУ сформувала комітети з питань призначень і винагород посадових осіб та з питань аудиту

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України на першому засіданні у новому складі розглянула питання про формування комітету з питань призначень і винагород посадових осіб і комітету з питань аудиту Наглядової ради Суспільного мовлення.

Перше засідання відбулося 13 лютого 2021 року. Про рішення наглядової ради «Детектору суспільного мовлення» повідомив член наглядової ради Вадим Міський.

За його словами, наглядова рада Суспільного сформувала два комітети.  

До складу комітету з питань призначень і винагород  посадових осіб наглядової ради НСТУ ввійшли Євген Глібовицький (голова), Віктор Бобиренко,  Лаврентій Малазонія, Максим Кречетов, Вадим Міський, Катерина Батенко, Світлана Остапа, Галина Титиш, Олексій Харченко і Дмитро Ананьєв.

До складу Комітету з питань аудиту наглядової ради НСТУ ввійши: Вадим Міський (голова), Вячеслав Козак, Олександр Павліченко, Оксана Романюк, Лаврентій Малазонія, Максим Кречетов, Людмила Березовська і Наталія Гарач.

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року Нацрада з питань телебачення і радіомовлення затвердила оновлений склад наглядової ради НСТУ. До оновленої наглядової ради ввійшли 15 членів, із них семеро делеговані депутатськими фракціями та групами та 8 членів є представниками громадськості, які були обрані на відкритому конкурсі на конференціях.

Строк повноважень  членів наглядової ради другої каденції – 5 років. 

comments powered by Disqus