Кіровоградську філію НСТУ перейменували на Кропивницьку

Про це йдеться у протоколі засідання правління НСТУ від 26 лютого.

«За результатами обговорення вирішили:

відповідно до постанови Верховоної Ради України від 14.07.2016 № 1468-VIII "Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039,
1) перейменувати філію публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Кіровоградська регіональна дирекція" (код ЄДРПОУ ВП: 40020593) у філію публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Кропивницька регіональна дирекція"», – зазначено у документі.

Нагадаємо, з 1 березня розпочався конкурс на посади менеджера Кіровоградської та продюсера Миколаївської філій НСТУ. З 19 лютого Олена Роміцина припинила працювати менеджеркою Кропивницької (Кіровоградської) філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. У НСТУ пояснили, чому не продовжили контракт із менеджеркою Кіровоградської та продюсеркою Миколаївської філій.

Як писав «Детектор медіа» з 11 лютого суспільний телеканал «Кіровоград» змінив назву на «UA: Кропивницький», проте філія на той час була Кіровоградська. 

comments powered by Disqus