Христина Стебельська увійшла в редакційну раду НСТУ

Таке рішення наглядова рада НСТУ прийняла на черговому засіданні 20 грудня.

Христина Стебельська – менеджер напряму департаменту програм Національної суспільної телерадіокомпанії України, телеведуча, заслужений працівник культури України, народна артистка України, була головним редактором Першого Національного (після ребредингу «UA: Першого»), продюсеркою суспільно-політичних проєктів, оглядачкою та коментаторкою трансляцій і програм.

Наглядова рада НСТУ обрала Христину Стебельську на місце Анни Строкань, яка йшла за квотою наглядової ради НСТУ, але залишила компанію, а отже і  редраду.

Редакційна рада розпочала повноцінну роботу з травня 2018 року. Одне з її головних завдань — розробити правила, за якими працюватимуть усі творчі працівники НСТУ. За цей час редрада НСТУ ухвалила рекомендації щодо висвітлення подій на тимчасово окупованих територіяхрозробила редакційний статут НСТУякий встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність редакційної ради, підтримала проект Меморандуму про стандарти висвітлення виборчих кампаній тощо.

На сьогодні до складу редради НСТУ входять Ольга Вакало (Запорізька філія, голова редради), Юлія Шелудько («Українське радіо», секретар редради), Ігор Бенцал (Тернопільська філія), Костянтин Лоцман (Волинська філія), Тетяна Рихтун («UA: Крим»), Владислав Грузинський («UA: Перший»), Ірина Славінська (радіо «Культура»), Володимир Носков (Харківська філія), Ірина Коваль («UA: Донбас»), Ольга Шевчук (Рівненська філія), Анастасія Гудима (Львівська філія), Микита Чибар (Волинська філія), Антоніна Коваль (Закарпатська філія) і Світлана Мех (Волинська філія).

У статуті НСТУ зазначено, що має бути 15 членів редради. Із Христиною Стебельською відтепер редрада працюватиме у повному складі. 

Нагадаємо, голова правління НСТУ Зураб Аласанія пообіцяв, що будуть виділені потрібні кошти на функціонування редакційної ради Суспільного.

comments powered by Disqus