Китай спростував глушіння радіосигналу ВВС

12:27,
27 Лютого 2013
1469

Китай спростував глушіння радіосигналу ВВС

12:27,
27 Лютого 2013
1469
Китай спростував глушіння радіосигналу ВВС
Влада Китаю спростувала повідомлення про глушіння радіосигналів компанії ВВС. Про це заявив представник китайського МЗС Хуа Чуньін (Hua Chunying). 

Зазначимо, що раніше британський медіахолдинг звинуватив Китай у блокуванні сигналу міжнародної радіостанції BBC World Service.

Хуа Чуньін у відповідь на питання про глушіння сигналу на прес-конференції 26 лютого заявила, що «не розуміє цю ситуацію». Вона додала, що журналісти повинні зв'язуватися з «відповідними відділами» для отримання подальшої інформації, однак не пояснила, що за відділи вона має на увазі.

Представники ВВС заявили про глушіння англомовної BBC World Service в Китаї і звинуватили у блокуванні сигналу китайську владу.

«Хоча на цьому етапі неможливо визначити з упевненістю джерело перешкод, тривалі і скоординовані зусилля з блокування сигналу говорять про те, що за нею стоїть добре підготовлена ​​країна, така як Китай», – йдеться в заяві ВВС. У компанії також відзначили, що глушіння сигналу завдало значної шкоди трансляції сигналу BBC World Service в Китаї.

ВВС не перший раз стикається з проблемами в Китаї. Найважливіші телеефіри та мовлення радіостанцій на китайському часто перериваються, а сайт компанії виявляється заблокований. Китайці також блокували сайти американської і китайської версії газети The New York Times після виходу статті про доходи сім'ї китайського прем'єр-міністра Веня Цзябао.

Нагадаємо, що восени 2012 року британська корпорація суспільного мовлення ВВС повідомила про перешкоджання трансляції сигналу своїх міжнародних новинних служб з боку Сирії

Джерело: The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хуа Чуньін
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду