На німецькому суспільному каналі WDR вийшов фільм Тихого та Любиш-Кірдея про Іловайськ

15:05,
7 Жовтня 2014
2666

На німецькому суспільному каналі WDR вийшов фільм Тихого та Любиш-Кірдея про Іловайськ

15:05,
7 Жовтня 2014
2666
На німецькому суспільному каналі WDR вийшов фільм Тихого та Любиш-Кірдея про Іловайськ
6 жовтня на німецькому телеканал WDR (суспільний мовник землі Північний Рейн-Вестфалія), що є частиною німецького суспільного мовника ARD, вийшов документальний фільм «Смертельна пастка Іловайська: путінська армія в українській війні».

Автори 45-хвилинного фільму - український журналіст Георгій Тихий, український оператор Іван Любиш-Кірдей та німецький журналіст Удо Лілішкіс (Udo Lielischkies)- московський власкор ARD.

Про прем'єру повідомив на своїй сторінці у Facebook Георгій Тихий: «Те, на що пішло стільки сил, часу, нервів. Не дарма, сподіваюся. Німці побачать, ЩО таке війна на Донбасі».

Наразі фільм доступний на сайті телеканалу WDR німецькою мовою. Згодом, зі слів пана Тихого, буде версія з українськими субтитрами.

Нагадаємо, що Георгій Тихий та Іван Любиш-Кірдей з колегами з інших ЗМІ (Максимом Левіним з Lb.ua та Маркіяном Лисейком з «Укрінформу») ледве вирвалися з оточення під Іловайськом.

Для ARD Георгій Тихий та Іван Любиш-Кірдей робили сюжети, репортажі і прямі включення, а також підготували 15-хвилинний документальний фільм про Іловайськ для програми Weltspiegel Extra.

В інтерв'ю «Телекритиці» Георгій Тихий анонсував 45-хвилинний фільм про Іловайськ на основі візнятого матеріалу, але розширений аналітикою та історіями учасників після повернення.

«Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду