Суспільне шукає виробників нацвідбору на «Євробачення-2023»

Суспільне шукає виробників нацвідбору на «Євробачення-2023»

14:04,
27 Вересня 2022
2567

Суспільне шукає виробників нацвідбору на «Євробачення-2023»

14:04,
27 Вересня 2022
2567
Суспільне шукає виробників нацвідбору на «Євробачення-2023»
Суспільне шукає виробників нацвідбору на «Євробачення-2023»
Підрядник має забезпечити реалізацію телевізійної версії національного відбору на «Євробачення-2023», до якої входить творчо-технічна пропозиція.

До 30 вересня Національна суспільна телерадіокомпанія України приймає заявки на участь у мистецькому конкурсі на виробництво телевізійної версії національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2023».

Для участі в мистецькому конкурсі кандидати повинні заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати необхідні документи, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Підрядник має забезпечити реалізацію телевізійної версії національного відбору «Євробачення-2023», до якої входить творчо-технічна пропозиція: сценічне рішення, режисерське бачення, яке передбачає роботу над постановками номерів учасників та створення образів виконавців, проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії національного відбору та передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного.

Музичний продюсер нацвідбору «Євробачення-2023» — Дмитро Шуров (Pianoбой). Раніше він закликав долучитися до виробництва телеверсії: «Суспільне шукає тих, хто зможе зробити якісне шоу, яке буде дивитися вся Україна, тож якщо ви є такою компанію, або знаєте таких людей, то швидше заповнюйте форму на сайті».

Нагадаємо, 17 серпня Суспільне розпочало приймання заявок на участь у національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення», який триває до 15 жовтня. Фінал національного відбору на «Євробачення-2023» відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на діджитал-платформах.

«Євробачення-2023» відбудеться у травні наступного року у Великій Британії та пройде від імені цьогорічного мовника-переможця — української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення.

Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на «Євробаченні-2023».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Віктор
02:00 / 10.10.2022
Минулого року це був позор позорний по якості телевізійного показу. І сума яка виділена - 20 млн.гр - це жах! Судячи з того, що було в ефірі - сцена, світло, постановки, жахлива робота операторів і режисера ПТС - максимум 3-4 млн. гр. Решту, мабуть, розкрадено! Поверніть шоу на СТБ - там це все було досить пристойно!
презумпція оптимізму
20:33 / 27.09.2022
До приходу шайки Аласанії все робили самі. І нічого, виходило. А тепер ні грошей, ні тих, хто може з цим впоратись.
тиманчі
16:21 / 27.09.2022
Цим пошуком суспільне показало, що всралось. Що сам зробиш, що підрядник зробить - все одно треба витрачати гроші. А підрядник постараться здерти побільше. Єдине що видно - "недофінансовані" не мають творчих кадрів і вже знають, кому зі своїх дружбанів віддадуть підряд і скільки отримають відкату.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду