Дарія Гірна звільнилася з Суспільного

Дарія Гірна звільнилася з Суспільного

20:23,
23 Вересня 2022
3900

Дарія Гірна звільнилася з Суспільного

20:23,
23 Вересня 2022
3900
Дарія Гірна звільнилася з Суспільного
Дарія Гірна звільнилася з Суспільного
Ведуча не виключає, що в майбутньому ще матиме нагоду попрацювати на Суспільному.

Ведуча і журналістка Дарія Гірна звільнилася з Суспільного після п’яти років праці у компанії.

Цю інформацію вона підтвердила «Детектору медіа».

З 2017 року Дарія Гірна працювала на тоді ще «UA: Першому» (навесні 2022 року канал змінив назву на «Перший») у редакції проєкту «Світло», пізніше була ведучою програм «Тема дня», «Суспільна студія». Під час повномасштабної війни була серед ведучих національного марафону.

У квітні 2021 року Дарія Гірна провела останній ефір як ведуча програми «Суспільна студія».

«З тих пір, як пішла з Суспільної студії, проєктів для мене як для ведучої, на жаль, не було. На той момент суспільно-політичні формати, які мені цікаві, такі як "Тема дня", були винесені у вечірній слот і обмежені до двох ведучих і 30 хвилин ефірного мовлення», – розповіла Дарія Гірна.

Після цього вона працювала над створенням документальних фільмів.

«На початку цього року, разом з Катериною Феленюк, ми розробили сценарії декількох документальних фільмів, де б я мала бути сценаристкою і нараторкою, але війна обнулила всі плани. Наразі Суспільному не бракує ведучих, а в іншій ролі я наразі себе в компанії не розглядаю», – сказала вона.  

20 грудня 2021 Дарія Гірна стала директоркою Центру досліджень визвольного руху. Вона працювала над документальним проєктом «Обличчя незалежності», що розповідає про те, як зараз живуть радянські дисиденти. 

«Щодо дисидентів, то так, я брала відпустку декілька разів впродовж останнього року, зокрема своїм коштом, щоб працювати над ютуб-проєктом "Обличчя Незалежності". Наразі для мене це оптимальний формат, тому що я вільна обирати теми й героїв, планувати проєкти, які вважаю важливими в цей час, без зайвих бюрократичних запобіжників. Також я – виконувачка обов'язків директорки в Центрі досліджень визвольного руху. Це робота в громадському секторі, спрямована на історичне просвітництво людей. Для мене цей досвід вкрай важливий не тільки для підсилення контенту на ютубі і розуміння тяглості української історії, але й для глибшого розуміння сучасних процесів в державному апараті», – поділилася Дарія Гірна.

За її словами, вона йде з Суспільного «з великою вдячністю і вагоном досвіду». «Не виключаю, що в майбутньому ще буде нагода тут попрацювати», – додала ведуча.

Нагадаємо, з 1 вересня Маргарита Єрмак залишила посаду генеральної продюсерки цифрових платформ Суспільного мовлення.

Фото: Володимир Шевчук, Суспільне

Посилання за темою:

Тележурналістка Дарія Гірна очолила Центр досліджень визвольного руху

Авторка проєкту «Обличчя незалежності» Дарія Гірна: «Часу, щоб реанімувати нашу гідність, залишилося критично мало»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
нараторка
13:19 / 24.09.2022
Робота під керівництвом ідіотів-начальників Суспільного дійсно дає незабутній досвід.
Літредактор
20:35 / 23.09.2022
"В якості ведучої"? Хто пише такі безграмотні тексти? Ганьба!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду