Владислав Грузинський звільнився з Суспільного

Владислав Грузинський звільнився з Суспільного

14:57,
16 Березня 2020
5353

Владислав Грузинський звільнився з Суспільного

14:57,
16 Березня 2020
5353
Владислав Грузинський звільнився з Суспільного
Владислав Грузинський звільнився з Суспільного
Продюсер нової прямоефірної студії на Суспільному Владислав Грузинський звільнився з Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Також з 13 березня припинені його повноваження у редакційній раді НСТУ. Про це повідомлено на корпоративному сайті Суспільного.

12 березня 2020 року голова правління НСТУ Зураб Аласанія підписав наказ про звільнення Владислава Грузинського 13 березня 2020 року, про це зазначено в особливій інформації (інформація про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента.

У документі йдеться, що Владислав Грузинський призначений членом редакційної ради ПАТ «НСТУ» рішенням наглядової ради Суспільного від 25 жовтня 2017 року.

«Повноваження члена Редакційної ради ПАТ "НСТУ" Грузинського Владислава Олександровича припинені без прийняття рішення Наглядовою радою ПАТ "НСТУ" у зв'язку зі звільненням працівника ПАТ "НСТУ" Грузинського В.О.», – зазначено на корпоративному сайті Суспільного.

У документі нагадують, що відповідно до пункту 1-1 частини другої статті 7, частини другої статті 19 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» редакційна рада НСТУ формується з числа працівників НСТУ у складі п'ятнадцяти осіб, п'ять з яких призначаються наглядовою радою Суспільного.

Наразі замість члена редакційної ради НСТУ Владислава Грузинського, повноваження якого достроково припинено у зв'язку зі звільненням, нікого не призначено.

Як писав «Детектор медіа», Владислав Грузинський  на «UA: Першому» з грудня 2014 року, з команди Зураба Аласанії. Був відповідальний за новини та комунікацію між філіями. Останні п’ять років займався інформаційним мовленням на Суспільному.

Восени 2019 року у телецентрі «Олівець» розпочали підготовку до запуску нової «Суспільної студії».  Наприкінці грудня Владислав Грузинський із посади генерального продюсера інформаційного мовлення Суспільного мовлення перейшов на посаду продюсера нової прямоефірної студії в дирекції телебачення. Студія повномасштабно запрацює у 2020 року, за попередніми планами у травні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду