Фінал нацвідбору на «Євробачення-2022»: все про конкурсантів та їхні пісні (Відео)

Фінал нацвідбору на «Євробачення-2022»: все про конкурсантів та їхні пісні (Відео)

12:45,
10 Лютого 2022
14252

Фінал нацвідбору на «Євробачення-2022»: все про конкурсантів та їхні пісні (Відео)

12:45,
10 Лютого 2022
14252
Фінал нацвідбору на «Євробачення-2022»: все про конкурсантів та їхні пісні (Відео)
Фінал нацвідбору на «Євробачення-2022»: все про конкурсантів та їхні пісні (Відео)
Вісім фіналістів нацвідбору оприлюднили свої пісні, з якими поборються за право представляти Україну на «Євробаченні-2022» у Турині.

У суботу, 12 лютого, о 18:30 у Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету в Києві, що на проспекті Космонавта Комарова, 1, відбудеться фінал національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022».

Суспільне транслюватиме прямоефірний концерт на «UA: Першому», радіо «Промінь», на ютуб-каналі «Суспільне Євробачення» і на сторінках у фейсбуку «Суспільне Євробачення», «UA: Перший» і «Суспільне мовлення».

За право представляти Україну боротимуться 8 фіналістів.

Співак Barleben виступить із піснею Hear My Words. Його справжнє ім'я – Олександр Барлебен. Виконавець народився у Новограді-Волинському на Житомирщині. Йому 30 років.

Олександр Барлебен займається професійно музикою всього три роки, з 2018 року.

До того був капітаном СБУ, учасником бойових дій. Каже, що музикою можна зробити значно більше. «Війна – найгірший спосіб вирішувати конфлікти. Треба шукати інший спосіб вирішувати конфлікти», – вважає він. Barleben брав участь у проєкті «Голос країна».

Для нього потрапити на нацвідбір – велика мрія. Виконавець був у резервному списку фіналістів. Олександра Барлебена запросили у фінал після того, як Лауда виключили з фіналу через порушення правил – його пісня була оприлюднена в 2018 році.

Пісня співака Barleben виконана у стилі соул. Він співає українською та англійською. Знає німецьку і на базовому рівні словацьку.

Гурт Cloudless виступить із піснею All be alright out now, яку зробили два місяці тому.

Гурт заснований 2017 року. До складу входять Антон Панфілов, Юрій Каналош, Віктор Жуков та Олександр Ковачов. Усі родом із Наддніпрянщини. У 2020 році колектив уже брав участь у нацвідборі з піснею Drown Me Down, не пройшовши у фінал. Навесні 2020 року Юрій Каналош покинув гурт, через деякий час знову приєднався до Cloudless. Про себе музиканти кажуть, що об’єднують Україну, бо учасники гурту родом із Донецька, Житомира та Мукачівського району. «Ми одне ціле, миролюбиві, але якщо треба, дамо по зубах», – сказали вони Анні Тульєвій у влозі «Вотсап, Eurovision».

Свою конкурсну пісню вважають маніфестом, мета якого – закликати, що все буде добре, не потрібно закриватися вдома, треба йти вперед.

Michael Soul представить пісню Demons.

Справжнє ім’я виконавця – Михайло Сосунов. Він родом із Білорусі. Раніше виступав в Україні і Білорусі. В Україні був учасником  «X-Фактор», «Хочу к Меладзе», «Ліга сміху», «Голосу країни-8» (команда Тіни Кароль). Вона, до речі, є членкинею журі нацвідбору у цьому році.

У Білорусі у 2019 році він потрапив у фінал нацвідбору і мав шанси представляти свою країну на «Євробаченні».

Зараз співак проживає в Україні і хоче своєю участю у нацвідборі на «Євробачення-2022» нагадати про себе. Каже, що своєю піснею хоче показати, що кожен може пройти через випробування, побороти своїх демонів і стати щасливим.

Поп-гурт Our Atlantic пройшов у фінал із піснею «Моя любов».

Гурт заснований у 2017 році, до його складу входять Віктор Байда, Дмитро Бакал, Олексій Биков, Сергій Лисов.

У своїй пісні вони хочуть привернути увагу до злободенної теми аб'юзу.

Співачка Alina Pash представнить у фіналі пісню «Тіні забутих предків».

Їй 28 років, народилася у Буштино Закарпатської області. На початку музичної кар’єри дівчина працювала з гуртами «Гарячий шоколад» і «СКАЙ», Іриною Білик, кавер-гуртом «Чилаут» та іншими. Брала участь в «Х-Фактор». В її доробку є два альбоми, один із них у двох частинах.

Із Аліною Паш цього року на нацвідборі пов’язано два скандали через відвідування окупованого Криму та можливі виступи у Росії. Співачка спростувала інформацію, що у 2015 році летіла у Крим через Москву, і заявила, що не виступала у Росії.

Піснею «Тіні забутих предків» співачка хоче сказати, що потрібно пам’ятати своїх предків і творити свою історію.

Гурт Kalush Orchestra виступить із піснею Stefania, яка присвячена мамі  вокаліста Олега Псюка.

Цей гурт виник у 2021 році. Його створили учасники гурту Kalush Олег Псюк, Килиммен, Джонні Дивний та Ігор Діденчук, який раніше працював із ними, а тепер працює також із гуртом Go_A і їздив на «Євробачення-2021», та мультиінструменталісти Тимофій Музичук і Віталій Дужик. Стиль нового гурту – реп із фольклорними мотивами та українською автентикою.

Співачка Roxolana виступить із піснею Girlzzzz.

Її справжнє ім’я – Роксоляна Сирота. Дівчині 24 роки, родом зі Львова. Брала участь у шоу «Голос країни-9», рік знімалася в серіалі «Черговий лікар». Її конкурсна пісня народилася частково у телецентрі «Олівець» під час запису новорічного концерту для телеканалу «UA: Культура». Потім трек доробляли у студії. Співачка каже, що любить писати пісні англійською.

Співак Wellboy виступить із піснею Nozzy Bossy («Нозі Босі»), яку обіцяв презентувати перед фіналом.

Справжнє ім’я – Антон Вельбой. Йому 21 рік, народився у селі Грунь Сумської області. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер естради». Під час навчання працював муляром, аніматором та актором. Брав участь в «X-Фактор» (тренер — Настя Каменських). У 2021 році розпочав співпрацю з продюсером Юрієм Бардашем, презентувавши пісні «Гуси» і «Вишні», які відразу стали хітами. У фіналі нацвідбору його підтримав Михайло Поплавський.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Маша Єфросиніна
00:47 / 12.02.2022
А Маша Єфросиніна і Тимур Мірошеіченко пожиттєво приказували право на Євробачення і тепер будуть на сцені вічно, як Газманов і Кіркоров? Що, не знайшлося в Україні кращих, талановитіших, освіченіших, сексапільніших і патріотичніших за кримчанку-приживалку бізнесмена, яка за 20 років кар'єри на українському телебаченні не завважала за потрібне вивчити українську мову і но говорить нею тільки коли заплатить гроші? Як і Тіна Кароль, яку ви запросили, і лідера типу NK. І Мірошеіченко, який тицьнув дулю Суспільному і побіг на Г+Г, бо там грошиків побільше. Ви, звісно, срете в очі своєму нечисленному глялачу, але не думайте, що це непомітно. В суспільстві дуже багато людей, чий інтелектуальний рівень више вашиз 'медіаменеджерів'
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду