Творці чотирьох онлайн-проектів громадського мовлення зустрілися в рамках круглого столу

09:55,
18 Липня 2013
1633

Творці чотирьох онлайн-проектів громадського мовлення зустрілися в рамках круглого столу

09:55,
18 Липня 2013
1633
Творці чотирьох онлайн-проектів громадського мовлення зустрілися в рамках круглого столу
Творці hromadske.tv, «Спільнобачення», «ГромTV» та «Громадського радіо» вперше зібралися разом, щоб обговорити можливі стратегії розвитку своїх проектів. Зустріч відбулася в рамках круголого столу «Нові технології для вирішення старих проблем: боротьба із цензурою, саморегулювання медіа та суспільне мовлення в умовах переходу на цифру».

Учасники круглого столу обговорювали можливість реалізації суспільного мовлення в Україні загалом і нещодавно презентовані ініціативи зокрема.

«Громадське телебачення» представляв Мустафа Найєм, «Спільнобачення» – Світлана Тараненко і Богдана Бабич, «ГромTV» – Василь Крутчак, «Громадське радіо» – Наталія Соколенко. Також виступали медіаюристи й експерти Тарас Шевченко, Ігор Розкладай, Юрій Крайняк, Ольга Большакова та ін.

Висловлювались різні точки зору, в тому числі й скептичні. Зокрема, щодо можливості створення канонічного суспільного мовлення в Україні, щодо закладених у прийнятому за основу законопроекті положень, щодо можливості впровадження абонентської плати, щодо конкуренції з традиційним телебаченням тощо. Представники проектів розповідали про труднощі, з якими стикаються.

«Журналисты – народ тщеславный, себялюбивый и фантазирующий. Но когда начинаешь такие проекты, как hromadske.tv, рано или поздно сталкиваешься с реальностью», – сказав Мустафа Найєм.

Проте самій тенденції до створення онлайн-проектів, які функціонували б за принципами суспільного мовлення, давали виключно позитивні оцінки.

Захід організовано Інститутом Медіа Права спільно з Незалежною Асоціацією Мовників  в рамках Українського медіа проекту «У-Медіа», котрий здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: ВідеоТека (Телекритика)

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
http://eswt.net/
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду