«Євробачення-2021» пройде за сценарієм «В»

«Євробачення-2021» пройде за сценарієм «В»

16:19,
2 Березня 2021
3581

«Євробачення-2021» пройде за сценарієм «В»

16:19,
2 Березня 2021
3581
«Євробачення-2021» пройде за сценарієм «В»
«Євробачення-2021» пройде за сценарієм «В»
Усі присутні на «Євробаченні» у Роттердамі повинні будуть дотримуватися соціальної дистанції та постійно залишатися на відстані 1,5 м одне від одного.

Європейська спілка мовників (EBU) спільно з нідерладськими телерадіокомпаніями NPO, NOS та AVROTROS прийняли пішення, що міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться за сценарієм «В», а це означає, що усі присутні в арені у Роттердамі повинні будуть дотримуватися соціального дистанціювання.

Про це повідомили організатори на сайті конкурсу.

Згідно зі сценарієм «B», буде проведено 9 шоу в арені, однак з обмеженою кількостю присутніх, щоб забезпечити соціальне дистанціювання.

Зменшиться кількість людей у ​​кожній делегації.

Подію зможуть відвідати лише 500 журналістів. Ще 1000 журналістів зможуть висвітлювати конкурс в новому інтернет-прес-центрі.

Рішення про те, чи зможуть глядачі бути присутніми на шоу, буде прийнято пізніше. Хоча раніше, згідно з варіантом «В», глядачі могли бути присутніми на шоу із дотриманням дистанції 1,5 м.

Заходи в Роттердамі і навколо нього буде адаптовано відповідно.

«Ми рухаємося вперед із нашими планами створити безпечний пісенний конкурс "Євробачення", де всі артисти виступатимуть наживо. Але здоров'я та безпека всіх, хто бере участь у конкурсі, є нашим головним пріоритетом», – сказав виконавчий керівник «Євробачення» Мартін Остердал.

Всім закордонним учасникам «Євробачення-2021» рекомендують дотримуватися карантину протягом 5 днів перед вильотом до Нідерландів, і вони повинні надати негативний тест на COVID-19 щонайбільше за 72 години до польоту.

У Нідерландах делегації повинні перебувати у своєму готелі і зможуть відвідувати лише репетиції, живі шоу та інші заходи, пов'язані з програмою, які відбуватимуться в арені Ahoy в Роттердамі.

Всіх, хто працюватиме на Ahoy Arena, включаючи технічний персонал, художників та пресу, регулярно тестуватимуть у спеціальному приміщенні поруч з ареною.

Якщо у когось виявлять позитивні результати тесту, хворих ізолюють. Якщо конкурсант захворіє і не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис, зазначив виконавчий продюсер шоу Сіетсе Баккер.

Організатори попереджають, якщо ситуація зміниться найближчими тижнями, тоді кількість присутніх зменшать. 

Нагадаємо, 18 травня 2021 року стартує перший півфінал, 20 травня – другий півфінал, 22 травня – фінал. В «Євробаченні-202і» візьме участь 41 країна. 

Представник від України гурт Go_A виступить на «Євробаченні-2021» з піснею «Шум»

У лютому 2021 року організатори «Євробачення-2021» відмовилися від традиційного проведення конкурсу.

Фото: сайт ebu

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду