Журналісти «Громадського телебачення» стали гостями чату на «Волинь Post»

16:34,
4 Серпня 2013
2178

Журналісти «Громадського телебачення» стали гостями чату на «Волинь Post»

16:34,
4 Серпня 2013
2178
Журналісти «Громадського телебачення» стали гостями чату на «Волинь Post»
3 серпня на сайті видання «Волинь Post» гостем онлайн-чату був один із ініціаторів проекту hromadske.tv журналіст Мустафа Найєм, а наступного дня – його колега Роман Вінтонів у ролі канадського журналіста «УТ-Торонто» Майкла Щура.

Журналісти прихали до Луцьку на фестиваль українського опору «Бандерштат». Окрім участі у чаті, Мустафа Найєм разом із Наталією Тарасовською проводили з гостями фестивалю бесіду на тему «Боротьба журналістів за свої права», а також презентували проект громадського онлайн-телебачення hromadske.tv.

Роман Вінтонів у ролі Майкла Щура проводив бесіду на тему «Тролінг у сучасній журналістиці», а також узяв участь у відео-чаті, запис якого також можна переглянути на сайті організатора.

Майкл Щур – це комічний персонаж, вигаданий Романом Вінтонівим. Уперше з’явився в інформаційному просторі напередодні парламентських виборів 2012 року, знявши цикл програм «Чим живеш, Україно?». Нещодавно в інтернеті з’явилася нова програма Майка Щура – «Але є одне «але». Скорочено АЄОА». Разом із Щуром програму веде Портрет Шевченка.

В рамках чату зачіпалась тема «Громадського мовлення», зокрема багато питань щодо цього ставили Мустафі Найєму. Матеріали за результатами чату можна прочитати на сайті «Волинь Post».

Джерело: Волинь Post

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Волинь Post
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду