Євгеній Агарков став ведучим новин «UA: Першому»

Євгеній Агарков став ведучим новин «UA: Першому»

13:19,
9 Листопада 2020
2902

Євгеній Агарков став ведучим новин «UA: Першому»

13:19,
9 Листопада 2020
2902
Євгеній Агарков став ведучим новин «UA: Першому»
Євгеній Агарков став ведучим новин «UA: Першому»
Він вестиме «Новини» на Суспільному у денному слоті.

9 листопада о 07:00 Євгеній Агарков уперше вийшов в ефір на каналі «UA: Перший». Він також вестиме «Новини» о 07:00, о 13:00 та о 15:00.

Ранкові та денні випуски новин «UA: Першого» транслюють філії Суспільного на регіональних каналах.

Як сказав сайту «Детектор суспільного мовлення» генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник, Євгенія Агаркова та ще одного ведучого відібрали з великої кількості бажаючих, які подали свої резюме на оголошену вакансію. Перевагу надавали людям із досвідом у новинах і з незаплямованою репутацією у надсумнівних медіа.

«Ми шукали одну людину замість Олексія Гомона, який від нас пішов. Олексій працював на п’ятиденці, а ринок диктує зовсім інші умови, тож ми створили ще одну ставку в дирекції на денний слот. Для цього ми відібрали двох людей», – сказав Федір Скрипник.  

За його словами, нові ведучі працюватимуть тиждень через тиждень, як це заведено на ринку та як це працює якісно. Також наразі тривають обговорення про збільшення випусків новин у вихідні.

Федір Скрипник наголосив, що ведучі новин на Суспільному – це не диктори, які читають із суфлера.

«Наші ведучі – повноцінні гравці випускової і редакторської груп. Вони можуть зірватися і поїхати на зйомки чи у відрядження. Наші ведучі – не диктори, які вийшли і прочитали з суфлера», – додав пан Скрипник.  

Імені другого ведучого, який чергуватиметься з Євгенієм Агарковим, поки не розголошують.

Євгеній Агарков працював журналістом і сценаристом у розважальних телепрограмах на українських продакшенах, телеканалах та радіо, серед яких «UA: Перший», «Інтер», СТБ, News One, UBR, Star Media. Був журналістом у «ТСН» (1+1) та програмі «Спецкор» (2+2), ведучим програми «Лицом к лицу» на каналі іномовлення України UATV..

Влітку 2014-го поїхав до Росії робити серію репортажів про викрадену українську льотчицю — Надію Савченко, за що був затриманий російськими спецслужбами. Після депортації з Росії почав працювати у гарячих точках зони АТО по лінії фронту від Маріуполя до Луганщини. Викладач Київського національного університету культури і мистецтв.

Нагадаємо, Олексій Гомон звільнився з «UA: Першого» за власним бажанням із першого вересня 2020 року. Через кілька днів на Суспільному оголосили вакансію ведучих новин.

Із 7 вересня «Новини» на «UA: Першому» виходять із нової Суспільної студії. У будні «Новини» виходять в ефір дев’ять разів — о 6:30, 7:00, 8:00, 9:00, 9:25, 13:00, 15:00, 18:00 та 21:00,  у суботу та неділю мають по чотири випуски — о 7:00, 8:00, 9:00 та 21:00.

До 9 листопада «Новини» вели Валерія БогренцоваВ’ячеслав АфутінАнна Чередниченко і Катерина Полякова. Тепер приєдналися ще двоє ведучих, серед яких Євгеній Агарков.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду