Журналістка Олена Блізнякова звільнилася з «UA: Першого»

Журналістка Олена Блізнякова звільнилася з «UA: Першого»

09:17,
17 Жовтня 2020
5399

Журналістка Олена Блізнякова звільнилася з «UA: Першого»

09:17,
17 Жовтня 2020
5399
Журналістка Олена Блізнякова звільнилася з «UA: Першого»
Журналістка Олена Блізнякова звільнилася з «UA: Першого»
Вона пропрацювала чотири роки журналісткою на суспільному каналі «UA: Перший» і рік була ведучою у випусках «Новин».

Журналістка «UA: Першого» Олена Блізнякова зазначила, що за чотири роки на Суспільному вона ніколи не переступила межу людяності задля сенсації в ефірі.

Про це Олена Блізнякова написала на своїй фейсбук-сторінці.

«2065 – стільки раз в архіві зустрічається моє прізвище. Сюжети, БЗ («без звуку», розповідь ведучого зі студії, перекрита картинкою – Ред.), синхрони, немонтоване відео», – написала вона.

За її словами, чотири роки на Суспільному були різні. «Я вдячна кожному, хто вчив і підтримував мене. А ще тим, хто навпаки – я стала у сто разів впевненішою», – зазначила вона.

Олена Блізнякова додала, що давно вирішила для себе, що «ніколи не переступить межу людяності задля сенсації в ефірі». «Ось цього я всім і бажаю. Пам'ятати, що в першу чергу ти – людина. Мої найкращі і улюблені зйомки – не про Америку або Португалію, вони – про людяність, розуміння і підтримку, про те, як люди змінюють цей світ на краще всупереч усьому. І я щаслива, що за чотири роки я жодного разу не переступила цю свою "червону лінію"», – написала журналістка.

Нагадаємо, Олена Блізнякова чотири роки працювала журналісткою і рік ведучою у випусках «Новин» на суспільному телеканалі «UA: Перший». Попри щоденні ефіри вона за потреби також виходила у прямий ефір із багатогодинними телемарафонами та екстреними включеннями.

Додамо, «Новини» на «UA: Першому» виходять в ефір дев’ять разів у будні — о 6:30, 7:00, 8:00, 9:00, 9:25, 13:00, 15:00, 18:00 та 21:00, а у вихідні мають чотири випуски на день — о 7:00, 8:00, 9:00 та 21:00.

Фото: пресслужби Суспільного, Анастасії Мантач

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду