На Суспільному показали нову прямоефірну студію

На Суспільному показали нову прямоефірну студію

10:10,
31 Березня 2020
2849

На Суспільному показали нову прямоефірну студію

10:10,
31 Березня 2020
2849
На Суспільному показали нову прямоефірну студію
На Суспільному показали нову прямоефірну студію
Наразі нова прямоефірна «Суспільна студія» без світла, екранів і техніки.

Відео «Суспільної студії» опублікував на своїй фейсбук-сторінці член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України України, відповідальний за телевізійну платформу, Ярослав Лодигін.

Він зазначив, що поки Кабмін та парламент вирішують, чи дати НСТУ гроші на розвиток, у телерадіокомпанії будують студію світового рівня за нуль гривень платників податків. За його словами, цей проєкт реалізовують за фінансової підтримки BBC Media Action.

«От вам 9 секунд базової студії майбутнього суспільного мовника: поки без світла, екранів, техніки, але готової (разом з усім колективом) стати противагою цим "вражаючим" каналам людей, які діють не в інтересах суспільства, а в інтересах своїх акціонерів», – зазначив він.  

Згідно з планом НСТУ, суспільна студія мала б запрацювати у травні. Наразі рахунки компанії арештовані. Фінансування Суспільного уряд і Верховна Рада хочуть зменшити. Радикальне зменшення бюджету на 2020 рік може призвести до повної зупинки роботи НСТУ. 

Відомо, що у НСТУ з листопада 2019 року на базі творчого об’єднання суспільно-політичного мовлення розпочали створення проєкту «Суспільна студія». 

У грудні 2019 року стало відомо, що у телецентрі «Олівець» будують студії, в яких з 2020 року відбуватимуться щоденні включення з регіонами.

Підготовка до запуску «Суспільної студії» завершується 31 березня 2020 року. Повноцінний запуск запланований на травень. Створення проєкту фінансувало Бюро закордонних справ та співдружності Великобританії (FCO). Бюджет – 500 000 фунтів (потенційно).

На початку 2020 року в НСТУ відзвітували про підготовку до запуску «Суспільної студії».

Як відомо, Ігор Кримов став головним редактором «Суспільної студії» у НСТУ. 

Наразі працівники «Суспільної студії» працюють над марафоном «На карантині», який по черзі ведуть Дарія ГірнаРоман СуханІнна Москвіна та Ольга Сніцарчук. Виконавча продюсерка «Суспільної студії» – Наталія Загуменна.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду