«Громадське радіо» представило спецпрограму про «Відкритий доступ» з Сергієм Лещенком

11:26,
27 Вересня 2013
2001

«Громадське радіо» представило спецпрограму про «Відкритий доступ» з Сергієм Лещенком

11:26,
27 Вересня 2013
2001
«Громадське радіо» представило спецпрограму про «Відкритий доступ» з Сергієм Лещенком
На сайті «Громадського радіо» став доступним спеціальний випуск авторської програми Ірини Славінської «Антена» з журналістом «Української правди» Сергієм Лещенком у гостях.

Тема бесіди стосується культури контролю влади громадянами, зокрема, під час програми обговорюється доля кіноальманаху «Відкритий доступ». Ведуча і гість програми намагалися дати відповідь, чому варто трохи більше цікавитися політикою, не думати, що «Межигір’я мене не стосується», і не голосувати за нечесних політиків, а також розповісти про те, як кожен громадянин може спробувати та потренуватися контролювати дії влади.

На сторінці «Громадського радіо» у facebook наведено деякі тези, що відображають зміст програми:

«42% громадян України знають про Межигір’я – попри те, що на великі телеканали ця історія так і не потрапила.

Саме Межигір’я стане «наступною Криворіжсталлю», тобто об’єктом, який обов’язково треба повернути в державну власність.

Для майбутніх поколінь буде корисно створити «віртуальний музей корупції», наповнений ілюстраціями надмірних розкошів Межигір’я.

Прокатні складнощі кіноальманаху «Відкритий доступ» пов’язані з фільмом «Межигір’я», де ідеться про розслідування схеми привласнення та легалізації Межигір’я

Досвід використання закону про доступ до інформації – іноді анекдотичний, бо чиновники засекречують навіть інформацію про, наприклад, текст присяги Януковича в день інавгурації. Можливо, це через небажання здатися нелояльними до начальства».

Нагадаємо, сьогодні, 27 вересня, о 19:00 в київському кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться показ і обговорення кіноальманаху «Відкритий доступ». Ведучий вечора журналіст проекту громадського онлайн-телебачення hromadske.tv Мустафа Найєм.

Джерело: Громадське радіо

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду