Дебати на Суспільному буде вести Мирослава Барчук, підготували 20 запитань

Дебати на Суспільному буде вести Мирослава Барчук, підготували 20 запитань

16:11,
19 Квітня 2019
3197

Дебати на Суспільному буде вести Мирослава Барчук, підготували 20 запитань

16:11,
19 Квітня 2019
3197
Дебати на Суспільному буде вести Мирослава Барчук, підготували 20 запитань
Дебати на Суспільному буде вести Мирослава Барчук, підготували 20 запитань
19 квітня о 21:00 на «UA: Першому», «UA: Культурі» та «Українському радіо» в прямому ефірі транслюватимуть передвиборні теледебати між кандидатами на пост Президента України за кошти Державного бюджету.

Теледебати триватимуть 60 хвилин. Ведучою виступить телеведуча програми «Зворотний відлік» на Суспільному та ведуча телеканалу «Еспресо» Мирослава Барчук, повідомила прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Якщо на національні теледебати прийде лише один кандидат, то весь відведений ефірний час буде надано йому для  передвиборчої агітації.

Наразі відомо, що у штабі Володимира Зеленського заявили, що їх кандидат не приїде у студію Суспільного на дебати.

Як написав у фейсбуку ведучий «Зворотного відліку» Павло Казарін, у штаба є час передумати. «Чекаємо Петра Порошенка. Формально, в разі неявки візаві він може використовувати весь цей час на свою агітацію. Але ми пропонуємо Президенту замість нудних монологів відповісти на запитання. Ми записали їх заздалегідь, 20 запитань від всіх, кому не все одно», – зазначив Павло Казарін.

У НСТУ повідомили, якщо жоден із кандидатів не з’явиться в студію Суспільного мовника для проведення теледебатів, мовник зобов’язаний інформувати про це текстовим повідомленням такого змісту: «Вибачте, кандидати на пост Президента України (прізвища, імена, по батькові) не з’явилися в студію для участі в теледебатах».

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії за 10 хвилин до початку прямого ефіру між кандидатами відбудеться жеребкування, за результатами якого буде визначено порядок їхніх виступів. Формат національних дебатів передбачає 36 хвилин на політичну дискусію та по 5 хвилин на вступне слово й завершальний виступ кожного з кандидатів. Протягом відведеного часу кожен кандидат матиме змогу поставити своєму опоненту запитання. Тривалість кожного запитання — до однієї хвилини, а на відповідь кандидати матимуть не більше ніж три хвилини.Решта часу (сумарно чотири хвилини) використовується ведучою теледебатів для представлення учасників та коригування паритетного використання наданого їм часу.

Після завершальних виступів учасники теледебатів можуть обмінятися репліками тривалістю не більше ніж 30 секунд за наявності ефірного часу.

Нагадаємо, 19 квітня НСТУ готує 5 годин прямого ефіру, під якого «UA: Перший», «UA: Культура» та «Українське радіо» транслюватимуть шоу з НСК «Олімпійський», національні дебати між кандидатами у президенти України зі студії Суспільного та ток-шоу «Зворотний відлік» з ведучими Павлом Казаріним та Мирославою Барчук.

Заходи, що організовуються самими кандидатами на стадіоні НСК «Олімпійський», є передвиборчою агітацією та не є національними дебатами на Суспільному, що передбачено законом.

Фото: прес-служби НСТУ

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду