На Суспільному готують політичне шоу з кандидатами у президенти

На Суспільному готують політичне шоу з кандидатами у президенти

12:55,
13 Лютого 2019
3767

На Суспільному готують політичне шоу з кандидатами у президенти

12:55,
13 Лютого 2019
3767
На Суспільному готують політичне шоу з кандидатами у президенти
На Суспільному готують політичне шоу з кандидатами у президенти
На «UA: Першому» напередодні президентських виборів готують повноцінне політичне шоу з робочою назвою «Зворотний відлік». Під час програми в ефірі зустрічатимуться по три кандидати у президенти.

Про це сказала координатор проекту Тетяна Кисельчук на засіданні наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України 12 лютого.

Ведучі – Павло Казарін (Ведучий телеканалу ICTV, автор та ведучий проекту «Грані правди» на телеканалі «24», оглядач українського бюро «Радіо „Свобода“») та Мирослава Барчук (ведуча вечірнього відтинку гостьової студії телеканалу «Еспресо-ТБ»).

Проект буде реалізовано за донорської підтримки. Раніше цей проект називали дебатами. За словами Тетяни Кисельчук,на прохання донора прибрали слово «дебати» у назві. «Дебати першого туру ми проводимо не за законом, а це означає, що ми не хочемо брати гроші з кандидатів, бо за законом це розглядається як агітація», – сказала вона.

Тетяна Кисельчук розповіла що наразі проект маєробочу назву «Зворотний відлік», що означає 1) зворотний відлік політиків від слів до дій; 2) весь «скелет» дебатів будується на хронометражі.

За словами координаторки, формат проекту – дебати з елементами шоу, оскільки дебати у класичному форматі можуть бути нудними для глядача. Елементом шоу буде інтерактивна карта України, коли хто-завгодно з народу буде ставити запитання кандидатам у президенти. Населений пункт може вибирати сам кандидат.

Під час проекту будуть рівні умови для всіх кандидатів у президенти. Пані Кисельчук пояснила, що не буде такого, щоб хтось комусь давав в пику. «Буде чітко визначений хронометраж, вони відповідатимуть на запитання, які стосуються повноважень президента, а саме про національну безпеку, зовнішню політику та законодавчі ініціативи», – підкреслила вона.

Зі слів координаторки відомо, що обов’язково будуть сурдоперекладачі, синхроністи на кримськотатарську мову (вперше у прямому ефірі), буде синхронний переклад англійською. Також буде людина, яка коментуватиме це на цифрових платформах у більш довільній формі.

Координаторка сказала, що за умови, якщо один із кандидатів не прийде на шоу, то буде скорочено хронометраж. Якщо 2 із 3 кандидатів не прийдуть на Суспільне, шоу все одно відбудеться.

Нагадаємо, у січні стало відомо, що генеральний продюсер Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук буде координувати президентські дебати на Суспільному мовленні.

Вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року . 3 січня розпочалася акредитація журналістів, працівників засобів масової інформації при Центральній виборчій комісії на період підготовки та проведення президентських виборів.

Додамо, голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія сказав, що і на центральних, і на регіональних каналах Суспільного з’являться нові проекти, а саме: на «UA:Першому» – «Дебати» + пост-шоу; політичне ток-шоу; на філіях – регіональні дебати.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду