Благодійна вечірка принесла "Громадському радіо" 10 тис. грн

16:10,
18 Жовтня 2013
2088

Благодійна вечірка принесла "Громадському радіо" 10 тис. грн

16:10,
18 Жовтня 2013
2088
Благодійна вечірка принесла "Громадському радіо" 10 тис. грн
Під час благодійної вечірки "Громадського радіо", що відбулася 17 червня в закладі "Радіобар", проекту вдалося зібрати 10 тис. грн. Про це учасники проекту повідомили на своїй сторінці у facebook та у профайлі на платформі "Спільнокошт".

Під час вечірки відбувся міні-концерт гурту Ірени Карпи, поетичні читання відомих українських авторів Катерини Бабкіної, Тараса Малковича, Павла Коробчука та Дмитра Лазуткіна, а також лотерея. Всі зібрані кошти буде переведено на рахунок "Громадського радіо" у "Спільнокошті". 

"Ооблива подяка Радіобару, що пустив до себе на вогник, а також гурту QARPA та Ірені Карпі особисто - за ексклюзивний міні-концерт. І поетам - Каті Бабкіній, Тарасу Малковичу, Паші Коробчуку та Дімі Лазуткіну. А ще - дорогим BookLand за коштовний подарунок-суперприз нашої лотереї. Друзі, ви фантастичні! Любимо всіх вас!", - пишуть члени команди у facebook/

Також ведуча "Громадського радіо" і відповідальна за нього на "Спільнокошті" Ірина Славінська висловила вдячність людям, які пожертвували проекту цінні речі, що використовуються як винагороди для доброчинців.

"Друзі, а в нас у "Громадське радіо" такі нагороди нині оновилися! Спеціальний подарунок від "Книжное Бюро" - культовий альбом "Качалка". І... тидищ-тидищ!!! Марися Рудська пожертвувала нам ще 4 оригінали своїх картин, тобто тепер всього 6 її чудових робіт є в наших активах, але 2 вчора розійшлися протягом перших пари годин після публікації проекту. Одним словом, на нашому Спільнокошті є пречудові нові приводи зробити добру справу!", - пише Славінська.

Нагадаємо, нещодавно "Громадське радіо" почало збір коштів на платформі "Спільнокошт".

Джерело: Громадське радіо

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду