«UA: Перший» розпочав ефір з ранкової програми «Доброго ранку, Країно!»

«UA: Перший» розпочав ефір з ранкової програми «Доброго ранку, Країно!»

09:51,
20 Листопада 2017
14862

«UA: Перший» розпочав ефір з ранкової програми «Доброго ранку, Країно!»

09:51,
20 Листопада 2017
14862
«UA: Перший» розпочав ефір з ранкової програми «Доброго ранку, Країно!»
«UA: Перший» розпочав ефір з ранкової програми «Доброго ранку, Країно!»
20 листопада 2017 року на телеканалі «UA: Перший» стартувала розважально-інформаційна програма «Доброго ранку, Країно!», яка триває з 6:30 до 9:30.

Її ведучими стали Тетяна Гончарова, Антон Середа та Данило Дорошенко.

«Доброго ранку, країно! 1 ефір. Тепер я знову прокидаюся о 4-й», – написала у себе на сторінці у Facebook Тетяна Гончарова.

Прес-служба «ЕРА Медіа» повідомила, що ведучі будуть чергуватися.  «Добро ранку, Країно!» вестимуть також Тетяна Терехова, Влад Волошин, Слава Соломка та Олена Пушна.

Під час програми вона сказала, що відтепер вони виходитимуть в ефір на «UA: Першому» щоранку з понеділка по неділю. Це спільний проект Національної суспільної телерадіокомпанії України та медіахолдинг «ЕРА Медіа». 

У першому випуску програми «Доброго ранку, Країно!» ведучі запрошували гостей у студію, розмовляли з ними про те, як медична реформа впливає на кожного громадянина України, про здоров'я дітей у дитячих садочках і школах, про спалювання листя і підготовку саду до зими тощо. 

Одним із героїв програми є кіт, який допомагає ведучим спілкуватися із гостями. 

Тетяна Гончарова – телеведуча, журналіст. Працювала на «Радио Вести», радіо «Ера», телеканалах «112 Україна», «Сіті», «5 каналі», у бідні вела «Шустер LIVE» на телеканалі «3S TV». Також Тетяна Гончарова працювала на Першому Національному, який з 19 січня 2016 року офіційно став Суспільним мовником. Вона вела ток-шоу «Легко бути жінкою»» і музичну вікторину «Рояль у кущах», була ведучою у студії під час пісенного конкурсу «Євробачення».

Антон Середа – український телеведучий та актор. 

Працював на радіо «Київ» ведучим ранкового шоу, був ведучим програм «Ранок з Інтером» і «Квадратний метр» на телеканалі «Інтер», ведучим програми «Новий час» на «5 каналі», працював на каналі «Перший автомобільний» (проект «Хочу авто!»). З 2011 року — ведучий позновательного проекту «Дарвін-шоу» і «Вінегрет Шоу» на телеканалі «К1». З другої половини 2012 року – ведучий програми «Недільний офіс» на Новому каналі. 2013 – ведучий ефірів на телеканалі «112 Україна».

Данило Дорошенко – актор. Працював  у Київському академічному театрі юного глядача на Липках, Київському молодому театрі, знімався у серіалах.

Нагадаємо, команда «UA: Першого» виробляє п’ять випусків ранкових новин, які виходять під час «Доброго ранку, Країно!». 23 жовтня 2017 року «UA: Перший» запустив ранкові новини, які виходятить о 06:30, 07:00, 08:00, 09:00, 9:25.

Додамо, комерційна телерадіокомпанія «Ера» відмовилася від ліцензії на аналогове мовлення в мережі УТ-1 на користь телеканалу «UA:Перший», але отримала можливість виробляти ранкову програму на замовлення суспільного мовника. Завдяки досягненню таких домовленостей керівництву НСТУ вдалося ще на крок наблизитися до виконання вимог Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення». Адже в ньому зазначено, що Суспільне має мовити 24 години на добу в ефірах двох загальнонаціональних телеканалів – «Культура» і «UA:Перший», повідомляє телеканал. 

Після того, як ТРК «Ера» відмовилася від ліцензії на аналогове мовлення в мережі УТ-1, «ЕРА Медіа» отримала можливість виходити в ефірі «UA:Перший» з 06:30 до 09:30 з ранковою розважально-інформаційною програмою. 

Фото з Facebook-сторінки Тетяни Гончарової

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду