В ефірі «UA: Першого» виходить 23 власні проекти

В ефірі «UA: Першого» виходить 23 власні проекти

17:39,
19 Грудня 2016
2155

В ефірі «UA: Першого» виходить 23 власні проекти

17:39,
19 Грудня 2016
2155
В ефірі «UA: Першого» виходить 23 власні проекти
В ефірі «UA: Першого» виходить 23 власні проекти
Національна телекомпанія України має 5 випусків новин власного виробництва, а також 23 власні проекти.

Про це сайт «Суспільне мовлення» повідомиладиректор дирекції програм НТКУ Наталя Завертана.

За її даними, на «UA: Перший» виходять новини о 13:00, 18:40 і 21:00, а також «Новини. Світ» і «Новини. Спорт», які виробляє команда НТКУ.

НТКУ виробляє такі програми: «З Перших Вуст», «Погода», «Про головне», «Уряд на зв’язку з громадянами», «Перша шпальта», «Вересень», «Війна і мир», «Суспільний університет», «План на завтра», «Книга.ua», «Театральні сезони», «Мистецькі історії», «Світло», «Надвечір’я. Долі», «Віра. Надія. Любов», «Обличчя війни», «Баклани на Балкани», «Казки Лірника Сашка», «Школа Мері Поппінс», «Хочу бути», «Хто в домі хазяїн?», «Чоловічий клуб», телесеріал «5 баксів.net».

Також в ефірі «UA: Першого» виходили спецпроекти власного виробництва: «Україна 25», трансляції півфіналів і фіналу Нацвідборів «Євробачення 2016», спецпроекти по «Євробаченню», трансляції піфіналів і фіналу «Євробачення-2016», трансляції Олімпіади 2016 та Паралімпійських Ігор 2016, спецпроекти «Дорога до Ріо», «Щоденники Ріо», «Студія Ріо».

В ефірі телеканалу також виходили грантові  проекти: «Дебати Про» (2 сезони), «Переселенці», «Корупція в Законі», «Обличчя війни».

Також на телеканалі є сторонній контент: телеверсія  аудіокниги «Аеропорт» (С.Лойко), «Дебальцеве», «Альманах.Свобода. Гідність. Братерство», Generation  Maidan, «Бій за гору Маківка»  ( дві частини),«Галичина  мілітарна.  УПА: Галицькі  месники», «Історія  однієї  криївки»  (1,2 частини), «Командарм», «Богдан Гаврилишин. Місія - Свобода»,«Вишиванка. Код життя», веб-серіал  «Бранці», «Декомунізація. UA»,  «Візитівка  Карпат», «Візитівки  Полтавщини», «Жива ватра», фільм Сергія Буковського«Живі», «Загальний  Зшиток» та інші.

Нагадаємо, керівник творчого об'єднання документальних фільмів і програм Національної телекомпанії України Юрій Макаров вважає, що в штаті НТКУ, а в майбутньому у ПАТ НСТУ, мали б бути новини і все, що стосується оперативності в телебаченні. Більшу частину контенту для Суспільного мовлення мають виробляти незалежні продакшин-студії.

Варто зазначити, раніше колишній менеджер НТКУ Дарія Юровська роповідала, що за два з половиною роки, відколи почався відлік запуску реформи суспільного мовлення, на «UA: Першому» багато чого змінилося. Тоді на каналі були програми, які розміщували контент за гроші й видавали їх за економічні новини, що виходили по п’ять разів на день, було ток-шоу, яке робила «Студія Савіка Шустера», було дуже багато програм на кшталт концертів Михайла Поплавського. За її словами, за ці два з половиною роки в ефірі не було «токсичного» контенту.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду