У Луцьку проходить дводенний семінар для фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного

У Луцьку проходить дводенний семінар для фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного

17:14,
20 Вересня 2017
3072

У Луцьку проходить дводенний семінар для фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного

17:14,
20 Вересня 2017
3072
У Луцьку проходить дводенний семінар для фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного
У Луцьку проходить дводенний семінар для фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного
У Луцьку 20-21 вересня 2017 року проходить тренінг для фахівців суспільно-політичного напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України. На ньому зібралися представники шістьох філій суспільного мовлення: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської.

У перший день тренінгу разом із тренером StopFake Олексієм Набожняком вони обговорюватимуть питання верифікації інформації та надійності її джерел у ході підготовки до ефіру, принципи пошуку новин, виходячи з інтересів аудиторії, критерії відбору експертів та перевірки заяв політиків, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Оскільки зараз ми працюємо одночасно з кількома командами фахівців із різних міст, то важко сконцентрувати увагу на проблематиці кожної філії. Тому ми вирішили взяти універсальні для всіх виклики, із якими щодня стикаються як столичні, так і регіональні ЗМІ. Судячи з того, як часто ми натикаємось на фейки у повсякденному житті і наскільки засмічений ними інформаційний простір – чи то навмисно, чи то з недбалості – тема перевірки фактів є актуальною як ніколи, До того ж таке навчання – гарна нагода не лише отримати новий досвід чи систематизувати наявні знання і навички, але й провести "горизонтальний" обмін думками й ідеями щодо перспектив розвитку Суспільного між різними філіями. Результатом нашого навчання стане більш якісний продукт і відтак – розширення вдячної аудиторії Суспільного»,  – сказав Олексій Набожняк. 

Другий день тренінгу буде присвячено практичному використанню нових знань для розробки концепції проектів суспільно-політичного напрямку. Кожна з концепцій буде опрацьована разом з модератором тренінгу – менеджеркою суспільно-політичного напрямку Марією Фрей, а також спільно з командами колег із інших міст, повідомляють у НСТУ.

Тренінги для фахівців суспільно-політичного напрямку НСТУ проводяться під керівництвом члена правління Романа Вінтоніва. Разом із командою пана Вінтоніва програму циклу тренінгів розробляли досвідчені тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов. Практичну частину тренінгу модерує менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей.

За день до того, 19 вересня, у НСТУ відбулася друга синхронізаційна зустріч редакторів суспільно-політичного напрямку регіональних філій Суспільного. Член правління НСТУ Роман Вінтонів представив колегам попередню версію інструкції, в якій зібрані поради щодо того, як мають створюватися програми.

Нагадаємо, із 20 вересня по 12 жовтня член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів, який відповідає за суспільно-політичний напрямок, проведе тренінги для співробітників філій НСТУ в Луцьку, Вінниці, Кропивницькому і Дніпрі. Тренінги триватимуть до червня 2018-го. На поточному етапі тренінги проводитимуться для команд напрямку безпосередньо в регіональних філіях. У підсумку кожна філія матиме сформовану команду, яка вироблятиме якісний продукт за стандартами суспільного мовлення.

Додамо, 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив тренінг із представниками усіх регіональних філій. Вони зібралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду