Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»

Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»

18:24,
22 Травня 2017
3414

Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»

18:24,
22 Травня 2017
3414
Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»
Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»
Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак сказав сайту «Суспільне мовлення», що про переговори щодо участі співачки Lady Gaga у пісенному конкурсі «Євробачення-2017» дізнався з інтерв'ю Ігоря Тарнопольського.

Напередодні продюсер Джамали Ігор Тарнопольський сказав в інтерв’ю інтернет-виданню Karabas Live, що Леді Гага (Lady Gaga) давала згоду виступити на «Євробаченні 2017».

«Щоб забезпечити її приїзд і райдер, потрібно було від 100 до 200 тис. доларів. Така ймовірність обговорювалася і до, і після приходу Грицака. Я знаю про це від Стюарта Барлоу. Леді Гага повинна була виступати в Києві безкоштовно (як Тімберлейк в минулому році в Стокгольмі), треба було просто забезпечити райдер», – сказав Ігор Тарнопольський.

Він додав, що менеджмент співачки погодився на безкоштовний виступ, тому що«Євробачення» – це відмінне промо, вихід на величезну аудиторію. «Це була можливість показати в Україні її ексклюзивний номер. Але на Леді Гагу не знайшлося 200 тисяч в бюджеті з 30 мільйонів. А роль запрошеної зірки віддали Руслані».

«Із подивом прочитав у інтерв'ю Ігоря Тарнопольського про переговори з менеджментом співачки Lady Gaga. Якщо б такі переговори велися, і вона підтвердила би свою участь у шоу, або ці переговори були б хоч на мінімально серйозному рівні, то про це знав би я і знали б у ЄМС (Європейська мова спілка). Мені шкода, що деякі люди поширюють подібні чутки для досягнення власних PR-цілей, знецінюючи при цьому роботу значної частини команди пісенного конкурсу в Україні. "Євробачення" – це унікальна можливість для країни презентувати себе більш ніж двохсотмільйонній аудиторії пісенного конкурсу. У шоу ми зробили акцент на кращих українських артистах, ведучих, дизайнерах та хореографах. Ми максимально презентували українську культуру, колорит та традиції. І, наприклад, номер співачки ONUKA разом з НАОНІ у фіналі Євробачення 13 травня, який запропонувала заступник шоу-продюсера конкурсу Олена Агеєва, став одним із найяскравіших моментів шоу. Після цього виступу українська артистка зайняла перші позиції у чартах iTunes Великої Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії, Швеції, Бельгії, Франції та Швейцарії. І як результат європейці купують українську музику», – розповів Павло Грицак.

Зазначимо, 13 травня, в прямому ефірі фіналу «Євробачення-2017» відбулася світова прем’єра від Руслан, яка представила новий сингл It’s Magical.

Виконавчий продюсер конкурсу пояснив, що Руслану були раді бачити на сцені  «Євробачення» знову як в Україні, так і далеко за її межами.

«Саме вона своїм виступом у 2004-му "заявила" Європі про те, що українська музика достойна уваги, і привезла ювілейне, 50-те Євробачення в Україну. Руслана дотепер є затребуваним експертом національних відборів в інших країнах. І саме вона була одним із тих членів журі національного відбору на Євробачення-2016, яка дуже активно підтримувала Джамалу як під час відбору, так і після нього», – сказав Павло Грицак.  

Він додав, що працівники «UA:Першого» зробили фантастичне шоу, яке побачило сотні мільйонів глядачів з усієї Європи та інших країн світу. «Наші працівники самовіддано й успішно виконали свою роботу, внесли вагомий внесок в організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні на достойному європейському рівні. На мою думку, непрофесійно знецінювати роботу цих людей», – підкреслив Павло Грицак.

Нагадаємо, трансляцію «Євробачення-2017» на «UA: Першому» хоч на одну секунду в середньому дивилися 7 103 364 телеглядачів у віковій категорії 4+.Загальне охоплення аудиторії телеканалу «UA:Перший» під час фіналу становило 4 059 740 людей.

Заступник виконавчого директора з технічних питань дирекції «Євробачення» Роман Керик сказав, що «Євробачення» — це завжди презентація технічних новинок. Для підрядників, які працювали у Міжнародному виставковому центрі, ця робота прирівнюється до вищої освіти. За одне «Євробачення» ти дізнаєшся дуже багато.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду