Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення

Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення

12:50,
6 Квітня 2017
2934

Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення

12:50,
6 Квітня 2017
2934
Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення
Громадське проведе дебати між кандидатами на голову правління Суспільного мовлення
Сьогодні, 6 квітня о 19:30 на Громадському відбудуться дебати між кандидатами на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. «UA:Перший» ретранслюватиме їх. На дебати запрошені усі 8 кандидатів: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Серант

Про це йдеться на сайті Громадського телебачення.

Дебати відбуватимуться за ініціативи Громадського Телебачення та «Громадського радіо». Також їх ретранслюватиме «UA:Перший».

Кандидати на посаду керівника нового Суспільного мовлення публічно представлять свої стратегії розвитку Суспільного, представлять команди та дадуть відповіді, як будуть забезпечувати незалежніть мовника.

Ведучі дебатів –  журналіст Громадського телебачення Андрій Сайчук та ведуча «Громадського радіо» Наталя Соколенко.

Наталя Гуменюк, голова ГО «Громадське телебачення»: «Реформа Суспільного – одна з найважливіших для країни, яка дає шанс на те, щоб змінити і оздоровити хворий український ринок олігархічних і політичнозалежних медіа. Для Громадського, яке сповідує цінності суспільного мовлення, – це відповідальність ініціювати таку розмову і дати можливість аудиторії почути кандидатів. Є й символізм у тому, що ми робимо це спільно з колегами з Громадського радіо».

Наталя Соколенко, заступниця головного редактора «Громадського радіо»: «В Україні сформувалося середовище журналістів, яким, як повітря, потрібне незалежне суспільне мовлення. Вони не можуть працювати там, де свобода слова не є головною цінністю, поза стандартами професії. Тому наше завдання – вигризати реформу суспільного мовлення до перемоги».

Нагадаємо, 10 квітня Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на голову правління суспільного мовлення. Під час конкурсу кожен із кандидатів матиме 20 хвилин на презентацію і відповідатиме на необмежену кількість питань від членів НР.  Конкурс буде публічним, вестиметься пряма трансляція на сайті «Укрінформ» та члени Наглядової ради голосуватимуть таємно.

Шість із восьми кандидатів уже відповідали на запитання «Суспільного мовлення» у відео-інтерв’ю. А саме: Зураб Аласанія і Роман Вибрановський, Олександр Зорка та Олександр Коваленко, Олег Наливайко та Марек Серант. Сайт «Суспільне мовлення» окрім відео-інтерв’ю та аналізу стратегій кандидатів, провів опитування, поставивши претендентам на керівника Суспільного мовлення запитання щодо команди, достатності коштів, оптимізацію колективу тощо. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду