Квитки на «Євробачення-2017» можна буде купити від 40 до 200 євро – Павло Грицак
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Квитки на «Євробачення-2017» можна буде купити від 40 до 200 євро – Павло Грицак
Про це він сказав в ефірі Громадського.
«Досить значний розбіг ціни. Це міжнародний конкурс, на який купуватимуть квитку в Україні та європі. В середньому, ціна буде від 40 євро до 200, до 200 з хвостиком євро – це VIP-квитки», – повідомив Павло Грицак.
За його словами, наразі триває дискусія з Європейською мовною спілкою щодо ціни на квитки. ЄМС виступає за те, щоб ціни квитки на «Євробачення-2017» були вищими і коштували стільки, як в Європі. Оператор має свою думку.
Павло Грицак повідомив, що квитки продаватимуться на 9 подій – шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал.
Він розраховує, що на квитках вдасться заробити більше, ніж планували у 2016 році. «Мінімальний дохід, який планували – 44 млн. Але після тендеру ми ведемо активні переговори з переможцем – і зараз ми очікуємо, що доходи від продажу квитків будуть більше 60 млн гривень», – сказав він.
Павло Грицак зазначив, що 6 лютого в Антимономопольному комітеті розглядатимуть скаргу компанії «Маестро Тікет Систем», яка написала заяву щодо порушення НСТУ порядку проведення процедур закупівлі «Послуг з продажу квитків і пакетних турів (послуги з продажу квитків на Пісенний конкурс Євробачення – 2017)», які проводилися на відкритих торгах у системі «Прозорро».
Нагадаємо, на відкритих торгах тендерний комітет, який очолює заступник керівника Національної суспільної телерадіокомпанії України з питань проведення «Євробачення-2017» Павло Грицак, обрав переможця на закупівлю послуг з продажу квитків на пісенний конкурс.
НСТУ має намір підписати договір із ПП «В Тікет», яке пропонує отримати за свої послуги визначену за результатами тендеру комісійну винагороду – 2 537 926, 52 гривень, що є розміром комісійної винагороди 5% від загальної суми реалізованих квитків.
У тендері брали участь, окрім ПП «В Тікет», ще три компанії ТОВ «Укртікет», ТОВ «Маестро Тікет Систем» і ТОВ «Білетна агенція «Карабас». Кожна з них пропонувала значно нижчі ціни за свої послуги, ніж переможець, проте у тендерної комісії до всіх трьох були зауваження.
«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» написали в Антимонопольний комітет України скарги на рішення замовника. В оскарженнях вказано, що єдиним критерієм тендерної пропозиції є ціна, а замовник обрав переможцем учасника, цінова пропозиція якого є найбільшою.