Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ

Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ

10:38,
28 Грудня 2016
2174

Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ

10:38,
28 Грудня 2016
2174
Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ
Кабмін 28 грудня має ухвалити статут ПАТ НСТУ
Про це повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Міністр інформполітики Юрій Стець внесе в порядок денний засідання Кабінету Міністрів, яке відбудеться 28 грудня 2016 року, питання про ухвалення постанови про затвердження статуту ПАТ НСТУ. Про це він написав на своїй сторінці в ФБ.

«Вноситиму в порядок денний сьогоднішнього засідання Кабміну статут НСТУ. Якщо все ок, і його затверджує Кабінет Міністрів України, всі нормативно-правові документи, які ми мали ухвалити цього року, будуть ухвалені вчасно! Дорога до створення суспільного телебачення і радіомовлення буде відкрита!», – зазначив він.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 23 грудня направив до Кабміну погоджений Мін’юстом проект статуту ПАТ НСТУ.

Раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв ухвалити статут ПАТ НСТУ 26 грудня 2016 року. Але позачергове засідання відмінили.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо 16 грудня 2016 року направив до Міністерства юстиції на правову експертизу та погодження проект постанови про затвердження статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Станом на 7 грудня 2016 року проект статуту ПАТ НСТУ погодили п’ять з шести міністерств і відомств: Мініформполітики, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, Комісія з цінних паперів, Фонд держмайна. 14 грудня – Міністерство фінансів.

Проект статуту ПАТ НСТУ був оприлюднений на сайті Комітету 13 жовтня 2016 року.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду