Генеральний директор ЛОТа відкидає звинувачення Володимира Ландіка на адресу працівників телекомпанії

Генеральний директор ЛОТа відкидає звинувачення Володимира Ландіка на адресу працівників телекомпанії

14:43,
22 Серпня 2016
3202

Генеральний директор ЛОТа відкидає звинувачення Володимира Ландіка на адресу працівників телекомпанії

14:43,
22 Серпня 2016
3202
Генеральний директор ЛОТа відкидає звинувачення Володимира Ландіка на адресу працівників телекомпанії
Генеральний директор ЛОТа відкидає звинувачення Володимира Ландіка на адресу працівників телекомпанії
Народний депутат Партії регіонів 5-6 скликань Верховної Ради, почесний президент луганської телекомпанії «ІРТА» Володимир Ландік назвав телеканал ЛОТ (Луганське обласне телебачення) «піарниками терористів». Генеральний директор ЛОТ Андрій Шаповалов вважає, що Ландік поливає телеканал брудом, бо хоче його «підім’яти під себе».

Генеральний директор ЛОТ Андрій Шаповалов у Facebook прокоментував заяви Володимира Ландіка про те, що екс-регіонали, які у 2014 році допомагали поширенню сепаратизму на Луганщині, перебувають на свободі і наразі фінансуються з бюджету України.

«Перше: сьогодні ЛОТ один із найпрогресивніших каналів у системі НТКУ, який динамічно розвивається. Це з урахуванням того, що ми почали свою роботу всього лише рік тому з нуля. Друге: всі співробітники телеканалу пройшли спецперевірку в СБУ. Третє: моя державна позиція загальновідома. Я її висловив 2 березня 2014 року на сесії облради і з тих пір вона не змінилася ні на йоту, ні на одну кому. Мотивація маніпуляторів зрозуміла всім мислячим людям. З урахуванням нинішніх досягнень, ЛОТ – дуже ласий шматок. Особливо для тих, хто здобув звичку проводити щотижневі проповіді в прямому ефірі», – зазначив Андрій Шаповалов.

Володимир Ландік також звинуватив головного редактора редакції соціально-пізнавальних програм, керівника проекту «ЛОТ наживо» Олександра Шелеста у тому, що він був керівником і модератором мітингів проросійських сепаратистів у Луганську.

Агентство «Донбасс» поширило у свою чергу новину: «Главред державного каналу виявився засновником «ЛНР».

Олександр Шелест обурився такими заявами. На його думку, весь новий ЛОТ облити брудом і прибрати з ефіру не вдається, тому Володимир Ландік працює з персоналіями. Пан Шелест припускає, що Ландіку не до вподоби його щоденні прямі ефіри «ЛОТ наживо». За його словами, після появи навесні цього року «ЛОТ наживо», ток-шоу «Важливі люди» на телеканалі «ІРТА» втрачає свого глядача.

Олександр Шелест також додає, що на ЛОТі працює з 18-ти років. За часів керівництва телеканалом Родіона Мірошника, відмовитися проводити мітинг було практично неможливо. «1. На ЛОТі працюю з 18 років. Хто був гендиректором, як іпро те, яким був ЛОТ, мабуть, всі пам’ятають.2. Відморвитися проводити було практично неможливо (див. пункт1). В жодному разі під іншим прапором, крім українського, я не стояв і нічого не проводив. Відео 21 лютого 2014-го. На наступну ніч тодішній гарант дав драла. Мракобісся біля пам'ятника Шевченку було пізніше», – пояснив пан Шелест.

Нагадаємо,в липні 2014 року терористи захопили будівлю державної телерадіокомпанії на території Луганська. Телерадіокомпанія фактично змушена була припинити свою діяльність. ЛОТ відновила мовлення з Сєверодонецька  в квітні 2015 року.  

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», 5 серпня Сєверодонецький окружний адміністративний суд на судовому засіданні ухвалив рішення на користь Луганської ОДТРК і визнав незаконним нарахований борг у розмірі 543 тисячі гривень, який висунула до телерадіокомпанії Державна фіскальна служба України (ДФС). Це відкрило шлях Луганській телерадіокомпанії до припинення реєстрації як юридичної особи в статусі ОДТРК. Андрій Шаповалов повідомив, що про борг стало відомо на останній стадії ліквідації юридичної особи, коли документи були подані реєстратору. В ДФС телерадіокомпанії рекомендували визнати борг, а потім вже судитися  від імені  НТКУ. 

ЛОТ один з понад тридцяти суб’єктів, на базі якого наразі створюється суспільне мовлення в Україні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду