Київ, Дніпро та Одеса можуть стати господарем «Євробачення-2017»

Київ, Дніпро та Одеса можуть стати господарем «Євробачення-2017»

18:44,
22 Липня 2016
2727

Київ, Дніпро та Одеса можуть стати господарем «Євробачення-2017»

18:44,
22 Липня 2016
2727
Київ, Дніпро та Одеса можуть стати господарем «Євробачення-2017»
Київ, Дніпро та Одеса можуть стати господарем «Євробачення-2017»
Київ, Дніпро та Одеса позмагаються за «Євробачення-2017». Місто-господар стане відоме 27 липня.

22 липня у Кабінеті Міністрів відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення-2017», на якому планували обрати два міста-фіналіста. Натомість, обрали три міста.

Понад чотири години чиновники знайомилися з презентаціями мерів і представників адміністрацій Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона, шістьох міст, які подали заявки на проведення «Євробачення-2017».

У Кабінеті Міністрів питання до мерів були прискіпливіші, аніж два дні до того під час прямого ефіру на «UA: Першому» «Битви міст».

Міських голів розкритикували за ідею робити накриття на стадіонах. Адже після «Євробачення» накриття доведеться знову знімати. Тому і відпали Львів з Харковом, які запропонували арени, збудовані для «Євро-2012».

Херсон поступився Києву, Дніпру та Одесі тим, що підготовка до конкурсу обмежена часовими рамками. За 10 місяців міст-господар потрібно підготувати на найвищому рівні.

Херсон потребує великих інвестицій та значно більше часу на розвиток інфраструктури та будівництво арени, аби приймати такий конкурс як «Євробачення-2017». 

На засідання оргкомітету завітала співачка Джамала. За її словами, для неї головне, щоб був зал на найвищому рівні. 

Заступниця генерального директора НТКУ Вікторія Романова повідомила, що вже від завтра (23 липня) розпочнеться інспекція міст-фіналістів.  Представники НТКУ, Європейської мовної спілки та Кабінету Міністрів поїдуть у три міста-фіналісти для ознайомлення з інфраструктурою, аренами та особливостями реалізації заявок.

Голова оргкомітету прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання зазначив, що в регіонах треба «дати менеджменту себе зреалізувати».

Тож, можна припустити, що комісія прискіпливо вибиратиме між Дніпром та Одесою. Столиця ж відіграє роль запасного варіанту.

Адже як під час «Битви міст» заявив заступник мера Києва Олексій Резніков: «Якщо потрібно було б провести “Євробачення” завтра, то Київ вже може це зробити».

Раніше повідомлялося, що 1 серпня стане відомо місто - господар «Євробачення-2017». 

У коментарі сайту «Суспільне мовлення» перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін повідомив, що переможець стане відомий 27 липня.

Нагадаємо, 20 липня у прямому ефірі на «UA: Перший» відбулася «Битва міст» – публічна презентація Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона, які змагалися за право приймати в себе «Євробачення-2017». Під час святкової презетації мери показали Україні і світу відеопрезентації своїх міст і розповіли, скільки грошей готові вкласти в «Євробачення-2017». 

Серед головних вимог організаторів – гарантування безпеки всім учасникам, членам делегацій та гостям «Євробачення-2017».

Арена для проведення конкурсу має бути критою і вміщати не менше 7 000 глядачів.

Щонайменше 1000 кімнат у поруч розташованих готелях повинні бути доступні для усіх делегацій учасників упродовж усього періоду проведення «Євробачення-2017». Приблизно стільки ж номерів мають бути готові для акредитованої преси та фанатів події.

Організатори очікують також функціонування міжнародного прес-центру для роботи не менше ніж 1550 журналістів під час конкурсу.

Для них важлива сучасна транспортна інфраструктура: міжнародний аеропорт, наявність регулярного транспортного сполучення між аеропортом і містом, зручне транспортне сполучення в межах міста.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду