«UА:Перший» повідомив про етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017»

«UА:Перший» повідомив про етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017»

13:18,
8 Липня 2016
1707

«UА:Перший» повідомив про етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017»

13:18,
8 Липня 2016
1707
«UА:Перший» повідомив про етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017»
«UА:Перший» повідомив про етапи відбору міста-господаря «Євробачення-2017»
З 24 червня до 1 серпня включно триватиме відбір з п’ятьох міст-претендентів міста-господаря проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Відбір складатиметься з чотирьох етапів.

Про це передає «Укрінформ». Перший етап відбору - до 8 липня - відведено на  підготовку заявок містами-претендентами. За вказаний термін, але не пізніше 18.00 8 липня, міста-претенденти мають надіслати заповнені заявки та всі додатки до неї.

Другий етап - до 15 липня, під час якого робоча група Національної телекомпанії України (НТКУ) як мовника-організатора та делеговані представники оргкомітету здійснять попередній аналіз заявок.

Під час третього етапу - з 18 по 22 липня - відбудеться представлення заявок містами-претендентами на засіданні оргкомітету, після чого він оголосить попередні результати - назви двох міст-кандидатів.

Фінальний етап відбору триватиме з 22 липня по 1 серпня й полягатиме в проведенні інспекції міст-фіналістів за участю представників Європейської мовної спілки та членів оргкомітету з метою ознайомлення з інфраструктурою міст та особливостями реалізації заявок.

Щодо критеріїв відбору, то на другому етапі перевагу отримають міста-кандидати, заявки яких матимуть найкращі технічні та якісні характеристики стосовно арени, офіційних готелів для проживання, сучасної транспортної інфраструктури, що включає не тільки якісне транспортне сполучення в межах міста, а й наявність міжнародного транспортного аеропорту та відмінного сполучення між ним та містом.

Низка вимог існує й до арени «Євробачення-2017», де відбудуться півфінали й фінал конкурсу, проходитимуть репетиції виступів усіх учасників. Це має бути крите приміщення, яке могло би вмістити не менше 7 тисяч глядачів, а бажано - до 10 тисяч.

Також міста-претенденти у співпраці з державними органами України обов'язково мають гарантувати безпеку учасникам, членам делегацій та гостям «Євробачення-2017» у повній відповідності до вимог Європейської мовної спілки (ЄМС) і протягом усього періоду конкурсу, включаючи всі супровідні офіційні заходи. Для роботи представників ЗМІ у місті проведення конкурсу має функціонувати міжнародний прес-центр із можливістю роботи там не менше, ніж 1550 журналістів. А розташовуватися він має неподалік від арени або у її приміщенні.

Окрім цього міста мають подати пропозиції щодо локацій проведення вітального прийому міста-господаря для всіх делегацій мовників-учасників та представників преси й прощальної вечірки після фіналу, яку змогли би відвідати близько 3 тисяч осіб.

Міста-претенденти також мають передбачити соціальну програму, яка містила би багатогранний пакет культурно-екскурсійних заходів з усіма ознаками гостинності, оригінальності, культурологічної цінності та ідентичності.

За повідомленнями прес-служби «UА:Першого», орієнтовна кількість учасників «Євробачення-2017» - від 38 до 43 делегацій. Орієнтовні дати проведення конкурсу: 9 травня - перший півфінал, 11 травня - другий півфінал, 13 травня - фінал. Тижні «Євробачення» триватимуть із 30 квітня до 14 травня 2017-го.

Нагадаємо, за можливість проведення «Євробачення-2017» між собою змагатимуться: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду