Європейська мовна спілка надасть експертну допомогу у створенні Суспільного мовлення в Україні

14:58,
21 Травня 2014
1322

Європейська мовна спілка надасть експертну допомогу у створенні Суспільного мовлення в Україні

14:58,
21 Травня 2014
1322
Європейська мовна спілка надасть експертну допомогу у створенні Суспільного мовлення в Україні
Міжнародне об'єднання національних суспільних мовників – Європейська мовна спілка (ЄМС) – виступило з пропозицією надати експертну допомогу у створенні Суспільного мовлення в Україні. Про це повідомляє прес-служба НТКУ.
 В офіційному листі до керівництва країни від генерального директора ЄМС Інгрід Делтенре висловлено вітання набуття чинності Закону України про Суспільне мовлення і висловлюється готовність запропонувати експертів до робочої групи з розробки стратегії переходу до принципово нової структури в медіа-просторі України.

Як підкреслює Інгрід Делтенре, члени Європейської мовної спілки мають глибокі знання і досвід у всіх аспектах суспільних медіа, якими готові поділитися з Україною.

На зустрічі керівників Національної телекомпанії України з генеральним директором ЄМС, яка відбулася у квітні цього року, було вироблено спільну ініціативу про проведення на початку липня міжнародної конференції з питань переходу до суспільного мовлення в Україні за участю ЄМС, НТКУ, представництв Ради Європи та Європейського Союзу в Україні.

«На основі чіткого бачення, місії та сфери повноважень нової організації – питання, з яких ЄМС також готова надати консультацію – можна буде прийняти необхідні рішення про те, як вони повинні бути втілені, з якою структурою, яким бюджетом і якими технологіями», – повідомляє Інгрід Делтенре.

ЄМС звертає увагу, що прийняття Закону є лише першим кроком, він повинен бути втілений, і всі невирішені в ньому питання мають бути вирішені поправками і підзаконних актів. Також ЄМС вважає важливим необхідність визначення статусу нової структури так, щоб вона мала свободу розпоряджатися своїми доходами і активами.

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, як один з ініціаторів проведення міжнародної конференції, підкреслив, що вже ведеться активна робота зі створення дорожньої карти з переходу НТКУ до Суспільного мовлення.

«Є багато питань, які доведеться вирішувати швидко і при цьому ефективно. Допомога Європейської мовної спілки, досвід суспільних мовників з багатьох країн допоможе пройти перехідний період і уникнути помилок. Головне – у нас є чітке розуміння, яким має бути Суспільне мовлення в Україні, і ми його побудуємо», – заявив Зураб Аласанія.

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blog.prinz.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду