Телерадіокомпанія УТР оновила свій сайт

Телерадіокомпанія УТР оновила свій сайт

17:42,
3 Грудня 2014
1543

Телерадіокомпанія УТР оновила свій сайт

17:42,
3 Грудня 2014
1543
Телерадіокомпанія УТР оновила свій сайт
Телерадіокомпанія УТР оновила свій сайт
Державна ТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» повністю оновила свій сайт. Про це повідомила прес-служба Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення.

Сайт http://utr.tv став зручнішим для відвідувачів та сучаснішим. Такий крок став однією з тих змін, які запроваджує УТР для розширення закордонної  аудиторії.

«На сайті ми не лише подаємо різнобічну актуальну інформацію про Україну. Тут здійснюється он-лайн трансляція, подано деякі передачі мовної доби. З часом з'явиться і архів передач», - коментує зміни генеральний директор УТР Михайло Шматов.

Якщо раніше сайт «Всесвітньої служби УТР» був додатком телеканалу, то сьогодні - це самостійний засіб інформації, що використовує різні інструменти, в тому числі соціальні мережі. «Сайт не просто дублює матеріали англійською та російською мовами. Для іншомовних версій добиратимуться матеріали, адресовані різним мовним аудиторіям», - зазначає прес-служба.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що УТР та Deutsche Welle вироблятимуть спільні теле- та інтернет-проекти.

16 жовтня віце-прем'єр-міністр Олександр Сич повідомив, що триває процес створення українського іномовлення на базі «Всесвітньої служби «Українське телебачення  і радіомовлення»» і телеканалу БТБ (ТОВ «Банківське телебачення», що належить Національному банку України. За його словами, канал іномовлення мовитиме російською, англійською, іспанською та німецькою мовами. 

«Суспільне мовлення»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду