Канали «Культура»  і «UA: Перший» шукають національний продукт

Канали «Культура» і «UA: Перший» шукають національний продукт

12:17,
13 Січня 2017
6903

Канали «Культура» і «UA: Перший» шукають національний продукт

12:17,
13 Січня 2017
6903
Канали «Культура»  і «UA: Перший» шукають національний продукт
Канали «Культура»  і «UA: Перший» шукають національний продукт
Телеканалам «Культура» і «UA: Перший» потрібен національний продукт. Про це у себе на сторінці у Facebook написав заступник гендиректора НТКУ Олександр Мельничук.

«НТКУ-НСТУ: 

- Потрібен нац.продукт

- Потрібен нац.продукт для каналу Культура

пропозиції чекаю особистим повідомленням», – зазначив Олександр Мельничук, який відповідає за формування програмної сітки мовлення телеканалу «UA:Перший», інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм.

Він розповів сайту «Суспільне мовлення», що нацпродукт потрібен і на «UA: Перший», і на «Культуру», яка почала мовлення на супутнику і фактично є загальнонаціональним каналом.

«"Ренесанс "Культури"це окрема велика тема для розмовияк його розвивати, чим наповнювати, як формувати сітку. Вже працюємо з цим і перші зміни можете побачити в ефірі, хоч і не настільки відчутні, як хотілося б», – сказав пан Мельничук.

Олександр Мельничук пропонує надсилати пропозиції щодо національного продукту йому особисто, хоча б через Facebook. «Але прошу зважити на наші фінансові можливості і те, що канали є СУСПІЛЬНИМИ. А отже підходи до відбору продукту будуть іншими, ніж на комерційних каналах», – підкреслив він.

Нагадаємо, що  з 1 січня 2017 року телеканал «Культура» розпочав мовлення в мережі цифрового ефірного телебачення (Т2).

Також звертаємо увагу, що на «UA: Першому» з 1 січня 2017 року відбуваються зміни у побудові сітки мовлення. Дитячий блок, який раніше виходив на телеканалі у ранковий час, починаючи з 9:00, з 11 січня перенесли в денний ефір, орієнтовно на 17:30. «Можемо собі дозволити показувати мультики і дитячі програми  в той час, коли діти вже повернулися з школи чи садка. Як мінімум, це логічно», – пояснив «СМ» Олександр Мельничук. Наразі «UA:Перший» починає мовлення повторним випуском «Спорт» і кулінарним проектом «Україна на смак» з Катериною Іваненко. Олександр Мельничук сподівається, що найближчим часом на «UA:Першому» о 09:00 виходитимуть «Новини».

Зазначимо, у вечірньому прайм-таймі програми журналістських розслідувань «Схеми. Корупція в деталях», «Слідство. Інфо з Дмитром Гнапом» і «Наші гроші» з Денисом Бігусом змінили час виходу в ефірі з 20.30 на 19.55-20:00. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду