У Чехії найбільше довіряють каналам громадського телебачення і радіо

16:36,
26 Липня 2011
2366

У Чехії найбільше довіряють каналам громадського телебачення і радіо

16:36,
26 Липня 2011
2366
У Чехії найбільше довіряють каналам громадського телебачення і радіо
За результатами опитування громадської думки, проведеного Reader’s Digest, чехи найбільше довіряють громадським каналам теле- і радіомовлення, повідомляє Радіо Свобода.  

Люціє Српова, яка проводила опитування, відзначає: «Чехи назвали свої улюблені теле- і радіоканали, сказали, кого найбільше слухають чи дивляться – це канали громадського теле- і радіомовлення. Цього року ми їх додатково запитали, який із каналів вони порадили б слухати чи дивитись іншим. Думаю, що їхні відповіді точно описали суть: громадським каналам чехи довіряють найбільше, тому що вони правдиві, об’єктивні, стислі, швидкі та інформативні».


У Чехії громадськими називаються теле- і радіоканали, якими керує незалежна, обрана на засадах голосування, рада – переважно відомі та авторитетні у країні фахівці. Саме ця рада призначає керівників громадських телевізійних і радіоканалів. Телебачення має три таких рада – цілодобовий інформаційний телеканал ЧТ24 (Česká televize-24), також ЧТ1 і ЧТ2, і радіоканал «Чеське радіо один» (Český rozhlas 1).


Громадське телебачення в Чехії – це широка і дуже різноманітна мережа програм із національної історії та культури. Це оперативна інформація, наприклад, про те, де і як краще відпочити, хто збудував найстарішу в країні церку у т.п. І, звичайно, це інформація про поточні події вдома і за кордоном, причому часто – від учасників подій.

 
Палата депутатів чеського парламенту ухвалила рішення, згідно якого від 1 листопада цього року громадським каналам буде заборонено транслювати рекламу. Рішення набуде чинності після схвалення Сенатом і підпису його президентом.

 

Джерело Радіо Свобода

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду