Чеські парламентарії вирішили заборонити рекламу на громадському телебаченні

13:35,
22 Липня 2011
1228

Чеські парламентарії вирішили заборонити рекламу на громадському телебаченні

13:35,
22 Липня 2011
1228
Чеські парламентарії вирішили заборонити рекламу на громадському телебаченні
Чеський парламент прийняв новий закон про ЗМІ в середу, що закликає заборонити рекламу на двох основних чеських громадських телеканалах.  

Новий законодавчий акт, що набуде чинності 11 листопада, якщо його затвердить Сенат та підпише президент Вацлав Клаус (Václav Klaus),  збільшить на ринку реклами частку двох загальнонаціональних комерційних каналів до 95%.

 

Аналітик Ігор Мюллер, зазначає, що вартість реклами на чеському суспільному мовленні складала € 22 млн на рік, і відмова від неї стане справжньою знахідкою для медіахолдінгу Central European Media Enterprises (CME). Він додав, що концентрація ринку реклами на двох комерційних телеканалах призведе також до зростання цін для показу телевізійної реклами.

 

«Ми вважаємо, що TV Nova провідний канал, власником якого є СМЕ, буде споживати частину доходу від реклами, що надходила громадському мовнику. Прибутки компанії зростуть приблизно на  $ 16 млн на рік, або на 2% відсотки від доходів 2010 року», – відзначив Мюллер.

 

Джерело CzechPosition

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду