Китайська влада намагається підтримати рейтинг телебачення

10:31,
30 Листопада 2011
1357

Китайська влада намагається підтримати рейтинг телебачення

10:31,
30 Листопада 2011
1357
Китайська влада намагається підтримати рейтинг телебачення
З наступного року в Китаї в рамках нового підходу до політики у сфері культури заборонено робити перерви на рекламу під час серіалів. Таким чином чиновники намагаються повернути глядачів до перегляду телебачення і зменшити захоплення інтернетом.

28 листопада державний орган з регулювання радіо, кіно та телебачення (SARFT) оприлюднив наказ, згідно з яким з 1 січня 2012 року телеканали мають відмовитися від реклами під час показу 45-хвилинного епізоду серіалу. Нове правило має сприяти підвищенню стандартів телевізійних послуг населенню і захисту основних прав людини.

Останнім часом інтерес глядачів до телебачення в Китаї стабільно падає: якщо три роки тому телевізор дивилися щовечора в 75 домогосподарств зі 100, то тепер – тільки в 38. При цьому дедалі більше китайців використовує інтернет. За даними дослідження, проведеного державою, 26% інтернет-користувачів взагалі не дивляться телебачення, а 43% через захоплення інтернетом дивляться менше, ніж раніше.
 

Нове рішення китайських чиновників може сильно позначитися на доходах телеканалів, оскільки рекламу під час серіалу дивляться більше людей, а телевізійники втратять мільярди прибутку.

Джерело: Huffingtonpost

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ABU
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду