Федотов знову запрошує редагувати закон про суспільне мовлення

11:00,
6 Грудня 2011
1327

Федотов знову запрошує редагувати закон про суспільне мовлення

11:00,
6 Грудня 2011
1327
Федотов знову запрошує редагувати закон про суспільне мовлення
Проект закону про створення в Росії суспільного мовлення перенесено на новий інтернет-майданчик, де всі охочі можуть запропонувати свої зміни.

На початку листопада голова Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михаїл Федотов закликав вдосконалити проект закону 2002 року про створення в Росії суспільного мовлення на сторінці проекту Вікімедія.  Проект закону досі є кандидатом на видалення з  інтернет-енциклопедії і не містить жодних пропозицій чи змін від користувачів.

В повідомленні із закликом долучитися до створення закону на сайті Ради при президенті посилання, що вели на Вікімедію, тепер ведуть на інший сайт – Некомерційне законодавство. Зареєстровані користувачі можуть редагувати законопроект, таблицю пропонованих правок можна переглянути вже зараз.

Нагадаємо, що згідно з проектом закону від Федотова джерелом фінансування реорганізованої ВГТРК повинні стати щорічні бюджетні асигнування (субсидії і субвенції), що дорівнюватимуть 0,5% від загальної суми витрат федерального бюджету.  Другим джерелом фінансування відповідно до концепції має стати абонентська плата, тобто щомісячна плата фізичних та юридичних осіб за інформаційні послуги, які надаються федеральною та регіональною організаціями громадського телебачення і радіо. До того ж законопроект диференціює розмір абонентської плати залежно від категорії платників. Ще одним джерелом фінансування законопроект називає спонсорство, але не як доповнення, а як альтернативу комерційній рекламі. 

Контроль за громадським телебаченням і радіо з боку суспільства передбачається реалізовувати через створення інституту опікунських рад, що формуватиметься з представників громадянського суспільства. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
phoenix.edu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду