Медведєв згадав про суспільне мовлення

02:04,
23 Грудня 2011
1428

Медведєв згадав про суспільне мовлення

02:04,
23 Грудня 2011
1428
Медведєв згадав про суспільне мовлення
Звертаючись до Федерального зібрання із щорічним посланням, президент РФ Дмитро Медведєв запропонував створити суспільне телебачення на базі одного з федеральних каналів.  

22 грудня президент Росії Дмитро Медведєв у своїй промові повернувся до питання про створення в Росії суспільного телебачення. «Я пропоную найближчим часом вирішити питання про створення суспільного телебачення – можливо, на базі одного з існуючих федеральних каналів. Жоден з власників цього нового засобу масової інформації не повинен мати визначального впливу на прийняття будь-яких рішень: ані держава, ані приватний власник», – заявив у четвер російський президент. Він упевнений в тому, що суспільне телебачення «може зробити наше інформаційне середовище більш конкурентним і більш цікавим».


Про створення не залежного від держави телевізійного ЗМІ, яким би керувала наглядова рада і яке фінансувалося б за рахунок абонентської плати, у Росії говорять не вперше. Перший законопроект «Про суспільне телебачення і радіо в РФ» був підготовлений юристом Михайлом Федотовим у 2002 році. На початку листопада 2011 року Рада з розвитку громадянського суспільства і прав людини при Президенті висунула цей законопроект на громадське обговорення.

Цього року Ігор Яковенко, колишній голова Союзу журналістів Росії, створив прототип суспільного ЗМІ в мережі інтернет – «Сетевое общественное телевидение».


Медведєв також вже торкався питання створення суспільного телебачення влітку 2011 року в Німеччині, де під час візиту він виступив за необхідність створення такого інституту і сказав, що готовий вислухати експертну думку. 

Джерело: Kremlin.ru

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Президент России
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду