Плату за суспільне ТБ у Росії пропонують зробити добровільною

10:14,
11 Січня 2012
1312

Плату за суспільне ТБ у Росії пропонують зробити добровільною

10:14,
11 Січня 2012
1312
Плату за суспільне ТБ у Росії пропонують зробити добровільною
Плата за суспільне телебачення має бути добровільною і становити 46 рублів на місяць з однієї родини. Так вважає голова Ради при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов.  

10 січня у матеріалах робочої групи з питань суспільного мовлення на сайті Ради при президенті РФ було опубліковано оновлену версію Концепції проекту федерального закону «Про суспільне телебачення та радіо у Російській Федерації».

Концепцію було доопрацьовано після послання президента РФ Дмитра Медведєва Федеральним зборам у грудні 2011 року. Глава держави запропонував розглянути питання про створення в Росії суспільного телебачення найближчим часом і припустив, що базуватиметься воно на одному з існуючих федеральних каналів. За основу самого законопроекту взято законопроект Михайла Федотова 2002 року, який з листопада 2011 року відкритий для громадського обговорення.



«Концепція доопрацьована в деяких деталях, там з'явилася одна принципово нова річ – абонентська плата на добровільній основі... Платники абонентської плати отримають право брати участь у формуванні наглядової ради, зможуть висувати кандидатів, голосувати », – розповів Федотов виданню «Известия». Платити ж доведеться, як і планувалося, 46 рублів на місяць.

«…Така сума, що навіть жебракам не проблема заплатити, – 46 рублів на місяць на одну сім'ю. Зовсім мізер, якщо врахувати, що пляшка горілки коштує втричі більше. 46 рублів за можливість брати участь в управлінні загальноросійською телекомпанією. Ви знаєте, скільки ви платите за радіоточку? Щомісяця 50 рублів! Хоча радіоточками практично вже ніхто не користується», – підкреслив голова президентської ради.

У Раді планують передати доопрацьований законопроект президентові не пізніше березня 2012 року.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Svoboda
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду